Czy to Twoja firma?

NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA praca

Namysłów
Q ZARZĄDZANIE I OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI NA ZLECENIE
NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia nieruchomości zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA - oferty archiwalne

  • Księgowa/księgowy 22/0756

    NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
    • Namysłów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych;
      2. Pomoc w rozliczaniu mediów;
      3. Księgowanie rozliczeń mediów;
      4. Uzgadnianie rozrachunków z mieszkańcami oraz kontrahentami;
      5. Redagowanie pism, wystawianie dokumentów księgowych i rozrachunkowych
      6. Kontakt z mieszkańcami w zakresie spraw księgowych, rozliczeniowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: wykształcenie średnie,mile widziane ekonomiczne, doświadczenie minimum 1 rok, znajomość ustawy o rachunkowości
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziana znajomość programów firmy Unisoft [Inne] : 1. Wykształcenie średnie ekonomiczne; 2. Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Namysłowie