Z-ca prezesa ds. technicznych-ofpr/24/0245

  • Namysłów, opolskie pow. namysłowski

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń,asertywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,znajomość prawa budowlanego
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami
    [Umiejętność 1] : znajomość prawa spółdzielczego i ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, posiadanie uprawnień budowlanych
    [Inne] : Min. 5 letni staż na stanowisku kierowniczym;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)