Czy to Twoja firma?

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy praca

Legnica
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. płac

    Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naliczanie wynagrodzeń za prace oraz innych świadczeń pieniężnych należnych pracownikom na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS: sporządzanie list płac. Naliczanie wynagrodzeń za prace oraz innych świadczeń wypłacanych na podstawie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło, umowy twórcze o dzieło). Prowadzenie bieżącej i terminowej dokumentacji oraz rozliczeń dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych, składek na ubezpieczenie społeczne oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych. Prowadzenie dokumentacji płacowej do spraw emerytalno-rentowych, zasiłków itp.. Prowadzenie ewidencji wynagrodzeń oraz zasiłków z ubezpieczeń społecznych. Prowadzenie korespondencji z US, ZUS etc. Sporządzanie sprawozdań statystycznych (GUS) w zakresie wynagrodzeń.

      OFERTA PRACY SKIEROWANA RÓWNIEŻ DO OSÓB Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: kadry, płace, płatnik-podstawy, bardzo dobra obsługa MS Office ( Excel, Word, Outlook), 2 lat pracy w zawodzie
      • Inne wymagania: znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . [Godzina zakończenia pracy] : 16:00 [Rodzaj umowy] : umowa o pracę na okres próbny, docelowo na cz
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Legnicy