Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

Czy to Twoja firma?

Rex-Bud Budownictwo sp. z o.o. S.K.A. praca

Łódź

REX-BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K.A.

Główną sferą działalności firmy Rex-Bud Budownictwo jest kompleksowa budowa obiektów przemysłowych i hal o różnym przeznaczeniu, funkcji, konstrukcji oraz technologii wykonania. Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc na każdym etapie planowanej inwestycji.

Jeśli szukasz wyzwań, dołącz do naszego zespołu!

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

Siedziba główna

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. - oferty archiwalne

  • Specjalista/ka ds. marketingu i PR

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Łódź

      Zakres obowiązków

      • opracowanie i realizacja strategii marketingowej firmy,
      • udział w kreowaniu wizerunku i komunikacji wizualnej firmy,
      • opracowywanie materiałów graficznych i marketingowych (zdjęcia/ video + banery landing page, ulotki, reklama outdoor, newslettery, kanały internetowe, materiały firmowe),
      • kompleksowe prowadzenie i obsługa profili w mediach społecznościowych (FB, Linkedin, Youtube),
      • udział w budowaniu Employer Brandingu,
      • opracowywanie contentu i promocji, newsletterów, artykułów i publikacji,
      • pisanie / redakcja tekstów w języku polskim i angielskim,
      • wykonywanie i obróbka zdjęć z aktualnych budów,
      • zarządzanie brandingiem budów oraz nadzór nad prawidłowym ich oznakowaniem,
      • obsługa graficzna wydarzeń firmowych i branżowych,
      • wykonywanie i obróbka materiałów video,
      • obsługa stron internetowych (Wordpress), obsługa kampanii mailingowych Freshmail,
      • Aktywne uczestnictwo w projektach (ustalanie terminów zdjęć i nagrań z budowami, przygotowanie i edycja materiałów, publikacja).

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe, studia kierunkowe z zakresu marketingu – alternatywnie mocne portfolio,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze marketingu oraz grafiki (min. 2 lata),
      • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację,
      • dobra znajomość pakietu Adobe i umiejętność wykonywania atrakcyjnych grafik 2D,
      • dobra znajomość platform społecznościowych (Facebook, LinkedIn),
      • umiejętność wykonywania i obróbki materiałów foto i video,
      • prawo jazdy – kat. B,
      • samodzielność w działaniu,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • komunikatywność,
      • lekkie pióro, kreatywność, umiejętność szybkiego opracowywania treści,
      • perfekcyjne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.

      Mile widziana

      • praktyczna wiedza z zakresu SEO
      • znajomość programów do obróbki i post produkcji video

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
      • umowa o pracę lub B2B,
      • niezbędne narzędzia pracy na sprzęcie Apple,
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców.

Pracodawcy w Łodzi