Czy to Twoja firma?

ELBEX sp. z o.o. praca

Rzeszów

Od ponad dwóch dekad ELBEX Sp. z o.o. jest synonimem innowacji i rzetelności w branży elektrycznej. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku w Rzeszowie, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół, składający się z 10 wykwalifikowanych profesjonalistów, nieustannie przyczynia się do rozwoju i innowacji w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Nasza oferta to nie tylko szeroki asortyment produktów dostępnych od ręki w naszej hurtowni w Pile, ale również kompleksowe usługi wykonywania instalacji elektrycznych. Rozumiemy, że nasza branża wymaga ciągłego rozwoju i dostosowywania się do zmieniających się technologii, dlatego organizujemy bezpłatne szkolenia dla naszych stałych odbiorców. Szkolenia te prowadzone są przez wykwalifikowanych przedstawicieli marek, co gwarantuje najwyższą jakość przekazywanej wiedzy.

W ELBEX wierzymy, że nasza perfekcyjna znajomość rynku lokalnego, doświadczeni sprzedawcy oraz doskonała lokalizacja hurtowni to nasze największe atuty. Dzięki nim możemy oferować profesjonalną obsługę i doradztwo, które zawsze idą w parze z przyjaznym podejściem do klienta. Nasza specjalnie przygotowana sala konferencyjna do szkoleń jest miejscem, gdzie nasi klienci mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale również dzielić się doświadczeniami i najlepszymi praktykami.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w rozwój, zarówno naszych klientów, jak i branży, jest kluczem do sukcesu. Nasza historia i doświadczenie są świadectwem naszej pasji i dedykacji, a przyszłość rysuje się w jasnych barwach dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do współpracy z ELBEX Sp. z o.o. - razem możemy osiągnąć więcej.

ELBEX Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ELBEX Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELBEX Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELBEX Sp. z o. o.

Siedziba główna

ELBEX Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELBEX Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Elektryk/elektromonter

    ELBEX Sp. z o. o.
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-6 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH NA OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SEP E gr I.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od posiadanego doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Rzeszowie