Czy to Twoja firma?

KONGRES JAROSŁAW KOZŁOWSKI praca

Płock
KONGRES JAROSŁAW KOZŁOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy KONGRES JAROSŁAW KOZŁOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KONGRES JAROSŁAW KOZŁOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KONGRES JAROSŁAW KOZŁOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KONGRES JAROSŁAW KOZŁOWSKI - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży

    KONGRES JAROSŁAW KOZŁOWSKI
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa sklepu internetowego. Pakowanie towaru (kawa, herbata, czekolada). Przygotowanie i nadawanie wysyłek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz mag 135/136

    • Płock

      Spawanie blach i konstrukcji metalowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: spawalnicze 135/136

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 5000 zł brutto-do negocjacji Praca w oparciu o umowę o pracę na okres próbny lub um

Pracodawcy w Płocku