Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. praca

Lwówek Śląski
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inspektor ds administracyjno-technicznych

    Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
    • Lwówek Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ze skierowaniem; wymagania pracodawcy: wykształcenie: średnie zawodowe; charakterystyka pracy: rozliczanie mediów, sprawozdania roczne zużycia do GUS, prowadzenie spraw administracyjnych działu; praca w godzinach 07.30-16.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lwówku Śląskim