Czy to Twoja firma?

PRESS sp. z o.o. praca

Nowy Tomyśl

Witajcie w świecie 2Press, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w każdym aspekcie poligrafii. Od ponad dekady jesteśmy dumnym punktem orientacyjnym w Nowym Tomyślu, a nasze korzenie w branży sięgają ćwierć wieku. Nasza pasja do druku i innowacji przekłada się na to, co robimy najlepiej – specjalizujemy się w sprzedaży, zakupie oraz zamianie maszyn poligraficznych, które są sercem każdego procesu drukarskiego.

Nasze doświadczenie w branży poligraficznej jest naszym największym atutem. Znajomość skomplikowanych procesów drukarskich pozwala nam na szybkie oszacowanie wartości maszyny i zaproponowanie najlepszej ceny. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których liczba mieści się w przedziale od 11 do 50 oddanych pracowników, gotowych służyć pomocą i wiedzą na każdym etapie – od doradztwa po montaż i serwis.

Nasze maszyny i urządzenia dla poligrafii obejmują cały proces produkcyjny – od przygotowania do druku (PRE-PRESS), przez druk (PRESS), aż po zakończenie procesu druku (POSTPRESS). Dzięki odpowiedniemu parkowi maszynowemu gwarantujemy wysoką jakość druku, a nasza zautomatyzowana, dwugłowicowa linia do oczyszczania stosu po sztancowaniu z opcjami wypychania z arkusza okienek i dziurek stanowi przykład innowacyjności, którą wprowadzamy w życie.

Jesteśmy dumni z międzynarodowego charakteru naszej działalności. Handel używanymi maszynami poligraficznymi to nie tylko lokalny biznes, ale także międzynarodowa sieć współpracowników, która pozwala nam dotrzeć z naszą ofertą do klientów na całym świecie. Nasze usługi nie kończą się na sprzedaży – zapewniamy kompleksową obsługę klienta, specjalistyczne doradztwo techniczne, a także montaż i demontaż maszyn na świecie, co obejmuje transport i rozładunek.

Dbamy o to, aby nasze urządzenia były regenerowane zgodnie z zaleceniami producenta, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i jakości. W 2PRESS rozumiemy, że zaufanie naszych klientów jest kluczowe, dlatego każdego dnia pracujemy na to, aby być godnymi tego zaufania partnerem w świecie poligrafii.

Zapraszamy do współpracy z 2PRESS – gdzie doświadczenie, jakość i innowacja tworzą druk, który robi wrażenie.

Oferty pracy 2PRESS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 2PRESS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 2PRESS sp. z o.o.

Siedziba PL

Siedziba CR

Praca 2PRESS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno-biurowy

    2PRESS sp. z o.o.
    • Nowy Tomyśl
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zapewnianie poprawnego obiegu dokumentów. Wystawianie ogłoszeń handlowych na portalach branżowych. Aktualizacja treści na stronie internetowej firmy. Obsługa wewnętrznych systemów firmowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w branży sprzedaży internetowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Tomyślu