Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWA DAWIKA DARIUSZ SUWALSKI praca

Starogard Gdański

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży agregatów prądotwórczych, a nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Koteżu, w sercu województwa pomorskiego. Od momentu założenia firmy w 1997 roku, "Dawika" Firma Handlowa Dariusz Suwalski nieustannie dąży do dostarczania naszym klientom wysokiej jakości produktów, które są nie tylko niezawodne, ale również dostępne w przystępnych cenach.

Nasza oferta to szeroki asortyment towarów, który obejmuje sprzedaż hurtową wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia, a także elektrycznych artykułów użytku domowego. Z dumą oferujemy również wyroby porcelanowe, ceramiczne i szklane, a także środki czystości, zegarki, zegary i biżuterię. W naszym katalogu znajdą Państwo także pozostałe artykuły użytku domowego, wyroby metalowe oraz sprzęt i dodatkowe wyposażenie hydrauliczne i grzejne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, prowadzimy również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem domów sprzedaży wysyłkowej oraz internetu, zapewniając wygodę zakupów bez konieczności opuszczania domu.

Choć nie możemy się pochwalić naszą historią w licznych słowach, to nasza działalność przez te wszystkie lata mówi sama za siebie. Zaufanie, które budujemy wśród naszych klientów, jest fundamentem naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie jakość naszych produktów i zaangażowanie w ich selekcję sprawiają, że klienci powracają do nas z nowymi zamówieniami.

W "Dawika" zawsze stawiamy na bliskie relacje z klientami i dostawcami, ponieważ wierzymy, że to ludzie tworzą sukces firmy. Nasze podejście do biznesu opiera się na solidnych zasadach, które kształtują naszą codzienną pracę i interakcje. Chociaż nie mamy sformułowanej misji ani wyraźnie określonych wartości w formie pisemnej, to nasze działania każdego dnia odzwierciedlają te niepisane zasady.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cenią sobie współpracę z "Dawika". Jesteśmy tutaj, aby służyć pomocą i dostarczać produkty, które spełniają Państwa oczekiwania. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie trwać przez kolejne lata.

FIRMA HANDLOWA DAWIKA DARIUSZ SUWALSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIRMA HANDLOWA DAWIKA DARIUSZ SUWALSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWA DAWIKA DARIUSZ SUWALSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA HANDLOWA DAWIKA DARIUSZ SUWALSKI

Siedziba główna

Praca FIRMA HANDLOWA DAWIKA DARIUSZ SUWALSKI - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy narzędzia, elektronarzędzia Kraft&Dele

    FIRMA HANDLOWA DAWIKA DARIUSZ SUWALSKI
    • Pomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 6 000-15 000 zł / mies.
    • Polska marka o zasięgu międzynarodowym, lider w branży elektronarzędzi, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

      Specjalista ds. Sprzedaży Narzędzi Elektronarzędzi przedstawiciel handlowy

      Miejsce pracy: KOTEŻE (STAROGARD GDAŃSKI)

      Zakres obowiązków

      Na tym stanowisku będziesz zajmował się:

      • Aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów hurtowych

      • Przedstawianiem ofert handlowych nowym potencjalnym odbiorcom

      • Stały kontakt z nowo pozyskanymi klientami

      • Dbanie o nowo pozyskanego klienta

      Wymagania

      Oczekujemy od Ciebie:

      • Wiedzy i doświadczenia w wykonywanej pracy

      • Doświadczenia w branży wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem ,

      • Zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych,

      • Umiejętności obsługi narzędzi komputerowych w stopniu zaawansowanym(Excel, Word),

      • Mile widziany Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

      • Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności.

      • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

      • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność i rzetelność, systematyczność.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

      • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja od sprzedaży,

      • Narzędzia pracy – komputer, telefon,

      • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

      • Wyłączność obsługiwanych Klientów (również w kolejnych latach pracy),

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim