Czy to Twoja firma?

Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o praca

Gdańsk
Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający biura

    Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM - TELMOR Sp. z o.o
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Codzienne zamiatanie podłóg i odkurzanie wykładzin podłogowych, Codzienne odkurzanie szaf, regałów, biurek, parapetów okiennych, Codzienne sprzątanie schodów wraz korytarzami, Codzienne mycie podłóg, muszli, pisuarów, umywalek oraz odkażanie płynem dezynfekującym, Raz w tygodniu mycie drzwi i ścian wykonanych z PCV. Praca od poniedziałku do piątrku, w godzinach: 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: pracowitość, sumienność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dopłatę do \"wczasów pod gruszą\" z Funduszu Świadczeń Socjalnych.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku