ArcelorMittal Poland S.A.
ArcelorMittal Poland S.A.

Czy to Twoja firma?

ArcelorMittal Poland S.A. opinie i informacje

Dąbrowa Górnicza

ArcelorMittal Poland to największy i najnowocześniejszy producent stali w Polsce, a także największy producent koksu w Europie. Efekty naszej pracy są praktycznie wszędzie – od sprzętu AGD, przez samochody, aż po drapacze chmur. Skupiamy blisko 50 proc. krajowego potencjału produkcyjnego branży hutniczej. Posiadamy 6 oddziałów zlokalizowanych w województwach: śląskim, małopolskim i opolskim.


 


Od początku naszej obecności w Polsce, czyli od 2004 roku, zainwestowaliśmy ponad 8 mld zł w modernizację naszych zakładów. Jesteśmy częścią grupy ArcelorMittal, światowego lidera branży stalowej i wydobywczej, działającego w 60 krajach na całym świecie.


 

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

2.5

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Ratownik

Brak

Dodano: 2 miesiące temu

Opinie pracowników o firmie ArcelorMittal Poland S.A. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem ArcelorMittal Poland S.A.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie ArcelorMittal Poland S.A. (1)

3.8

Na podstawie 232 oceny z Google.

Carl Jackson

Carl Jackson

Jedna z najbardziej Hutniczych Hut na Śląsku. Czasami ciemno i dymi ale jak na Katowice to niezła robota. Wszystkie stanowiska pracy są świetnie wyposażone, czasami tylko słychać okrzyki pracowników na najniższym poziomie. Na najniższy poziom trafiają najbardziej awanturniczy hutnicy. Toaleta w pełni sprawna, trzeba tylko się spytać o zgodę brygadzisty pilnującego swojego świętego miejsca. Poczekalnia obszerna i tylko przez 7 godzin jest okupowana przez ciecia z psem, ino paskudny. Kącik dla pracowników istnieje, jednak nigdy nie widziałem tam żadnej żywej duszy. Wejście do poczekalni jest solidne i bardzo widoczne. Zatrzymuje nawet najbardziej zdeterminowanych hutników. Pokój menegerski jest obficie wyposażony, jednak brakuje w nim trochę miejsca. W jednym pokoju pracuje 25 brygadzistów, bez przerw i zmian. Nie mogę narzekać na miejsce pracy (bo zabroniono mi), jednak dzięki Wielkiej Hucie znalazłem sobię żonę, mam dziecko i co drugi tydzień dostaje ciepły posiłek od Pani Baśki ze stołówki. O wynagrodzeniu już nawet nie będe wspominać. Zrobiłbym wszystko dla dobra Huty. Niech żyje Huta! Niech żyje Kajetan Zachodni!

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

ArcelorMittal Poland S.A. w opinii klientów i współpracowników

Klienci i współpracownicy firmy ArcelorMittal Poland S.A. podkreślają, że praca w tej hucie na Śląsku jest doświadczeniem wyjątkowym. Doceniają dobrze wyposażone stanowiska pracy, które pozwalają na efektywne wykonywanie zadań. Chwalą również obszerną poczekalnię, której solidne wejście robi wrażenie. Zarówno pracownicy, jak i klienci zwracają uwagę na obfite wyposażenie pokoju menedżerskiego, co świadczy o trosce firmy o komfort pracowników kadry zarządzającej. Wśród opinii pojawiają się również głosy o potrzebie poprawy niektórych kwestii, co firma może potraktować jako obszary do dalszych ulepszeń. Nawet najbardziej awanturnicy hutnicy znajdują tu swoje miejsce, a wzajemne wsparcie między pracownikami prowadzi do tworzenia długotrwałych relacji – niektórzy dzięki pracy w ArcelorMittal znajdują życiowych partnerów i czerpią satysfakcję z codziennych obowiązków. Opinie wskazują, że dla osób poszukujących stabilności zawodowej, możliwości rozwoju i ceniących sobie dobrą atmosferę, ArcelorMittal Poland S.A. może być pracodawcą pierwszego wyboru. Niech żyje Huta!

Opinie ArcelorMittal Poland S.A. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w Internecie, ArcelorMittal Poland jest postrzegana jako firma zapewniająca stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju. Pracownicy podkreślają kilka istotnych zalet pracy w tej firmie.

Pozytywne aspekty:
 • Motywujące warunki pracy: Pracownicy wskazują, że firma oferuje dobre wynagrodzenie i elastyczność w kwestii urlopów, co jest dla nich znaczącą zaletą.
 • Możliwość pracy bez doświadczenia: Wskazuje się, że ArcelorMittal Poland jest otwarta na kandydatów bez doświadczenia, co świadczy o inwestycji firmy w rozwój pracowników.
 • Dobra atmosfera w pracy: Opinie wskazują na sympatyczną atmosferę i organizację pracy, a także na brak "bezsensownych utrudnień" ze strony współpracowników.
 • Profesjonalne rozmowy rekrutacyjne: Proces rekrutacyjny, w tym rozmowy kwalifikacyjne, są oceniane jako miłe i angażujące, co świadczy o dobrej organizacji i kulturze korporacyjnej.
ArcelorMittal Poland - podsumowanie opinii

Podsumowując, większość opinii o ArcelorMittal Poland jest pozytywna, wskazując na satysfakcjonujące warunki pracy oraz dobrą atmosferę. Niektóre obszary wymagają jednak pewnych usprawnień, przede wszystkim w zakresie komunikacji po rozmowach kwalifikacyjnych oraz przekazywania informacji o pracy. Niemniej firma ta jest rekomendowana przez pracowników jako stabilne i godne miejsce zatrudnienia.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: ArcelorMittal Poland S.A.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 15.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - ArcelorMittal Poland S.A.

Pełna nazwa
ARCELORMITTAL POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Al. J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza
NIP
6342463083
REGON
277839653
KRS
0000115891
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
06.06.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 19.10.Z Wytwarzanie i przetwarzanie koksu
 • 24.10.Z Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych
 • 24.32.Z Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno
 • 24.34.Z Produkcja drutu
 • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

 • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej
 • 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
 • 35.21.Z Wytwarzanie paliw gazowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Dąbrowie Górniczej