Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MANABUD MAREK NAPIÓRKOWSKI praca

Zabrze
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MANABUD MAREK NAPIÓRKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MANABUD MAREK NAPIÓRKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MANABUD MAREK NAPIÓRKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MANABUD MAREK NAPIÓRKOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MANABUD MAREK NAPIÓRKOWSKI - oferty archiwalne

  • Monter termoizolacji

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MANABUD MAREK NAPIÓRKOWSKI
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pracownik montażu (termoizolacje). Możliwość przyuczenia do zawodu.
      Praca na terenie województwa śląskiego (wyjazd do pracy z siedziby firmy w Zabrzu). Na początek umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, niekaralność, mile widziane prawo jazdy kat. B, możliwość przyuczenia do zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 983 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ( 3000zł netto)

Pracodawcy w Zabrzu