Czy to Twoja firma?

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE praca

Kraków
Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE - oferty archiwalne

  • Malarz

    WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac malarskich, związanych z konserwacją, naprawami i remontami pomieszczeń biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 930 do 4 420 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus premia i VII kt. dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk

    • Kraków

      Konserwacja, naprawianie, remontowanie i dokonywanie przeglądów urządzeń oraz instalacji elektrycznych w budynkach, usuwanie zgłaszanych awarii i napraw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: wiedza z zakresu instalacji i urządzeń elektrycznych
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe elektryczne lub pokrewne. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Uprawnienia: świadectwo kwalifikacyjne E grupa 1 do 1 kV.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus stażowy, premie

Pracodawcy w Krakowie