Czy to Twoja firma?

MARCELI JAGUSIAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARCELI praca

Miasteczko Śląskie
RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
MARCELI JAGUSIAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARCELI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MARCELI JAGUSIAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARCELI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARCELI JAGUSIAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARCELI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MARCELI JAGUSIAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARCELI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARCELI JAGUSIAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARCELI - oferty archiwalne

  • Kelner/ka

    MARCELI JAGUSIAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARCELI
    • Miasteczko Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wydawanie posiłków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Miasteczku Śląskim