Czy to Twoja firma?

ZDROWIE sp. z o.o. praca

Kwidzyn

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym strażnikiem zdrowia naszych pacjentów. Centrum Medyczne ZDROWIE to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a troska o dobro pacjenta jest naszym priorytetem. Nasza siedziba mieści się w sercu Kielc, gdzie każdego dnia nasi specjaliści z pasją i zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im zadań.

Nasza oferta to więcej niż podstawowa opieka zdrowotna. To kompleksowy wachlarz usług, który obejmuje specjalistyczne konsultacje, diagnostykę, stomatologię, ortodoncję, psychoterapię oraz wiele innych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu i procedurom opieki, które są zawsze zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, zapewniamy naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który każdego dnia wykazuje się empatią i zaangażowaniem. To dzięki nim Centrum Medyczne ZDROWIE jest miejscem, gdzie pacjenci mogą liczyć na profesjonalną i troskliwą opiekę. Nasze usługi są dostępne zarówno w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, jak i oferty komercyjnej, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.

Współpracujemy z partnerami biznesowymi, którzy podzielają nasze wartości i cele, co przekłada się na stabilność finansową i możliwość ciągłego rozwoju. Chociaż nasza działalność skupia się na rynku polskim, jesteśmy otwarci na potrzeby firm z całego kraju, oferując usługi na najwyższym poziomie.

W Centrum Medycznym ZDROWIE wierzymy, że ZDROWIE to najcenniejszy dar, który możemy chronić. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy pacjent jest traktowany z największą troską i profesjonalizmem. Razem tworzymy przestrzeń, w której ZDROWIE jest priorytetem.

ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Kwidzyniu

ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Malbork

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent do spraw administarcji

    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa sekretariatu, obsługa interesantów, odpowiadanie na pisma, skargi, obsługa poczty elektronicznej i papierowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office , doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)
      • Inne wymagania: dobra organizacja pracy, praca w zespole, sumienność, rzetelność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa z małymi elementami kadrowymi

    • Kwidzyn

      księgowanie faktur, współpraca z konrahentami, bieżące rozliczanie zaliczek, prowadzanie kasy szpitalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie ekonomiczne, dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność, 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Kwidzynie