Czy to Twoja firma?

AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. praca

Rzeszów
AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w sercu Rzeszowa, która od 2010 roku z powodzeniem zajmuje się opieką i wychowaniem najmłodszych. Jako pierwszy niepubliczny żłobek w mieście, Akademia zyskała zaufanie rodziców, oferując nie tylko całodniową opiekę, ale również bogaty program zajęć rozwojowych, w tym sensorycznych, językowych i ruchowych. Priorytetem placówki jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego spełniamy rygorystyczne standardy i ciągle podnosimy kwalifikacje naszej kadry. Z myślą o potrzebach naszych podopiecznych, Akademia stale innowuje, tworząc przestrzeń, w której każde dziecko może się rozwijać i odkrywać świat. Nasz ogródek, parking i sala teatralna to tylko niektóre z atutów, które wyróżniają nas na tle innych placówek, czyniąc Akademię Maluszka Słodki Bobasek wyjątkowym miejscem na edukacyjnej mapie Rzeszowa.
AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.

Mapa AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.

Siedziba główna

AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      samodzielne prowadzenie zajęć w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna z wychowaniem wczesnoszkolnym.
      • Inne wymagania: możliwość zatrudniena na 1/2 etatu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc opiekunki dziecięcej

    • Rzeszów

      pomoc opiekunki dziecięcej w żłobku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 16:00
  • Nauczyciel przedszkola

    • Rzeszów

      prowadzenie zajęć w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 17:30

Pracodawcy w Rzeszowie