Czy to Twoja firma?

INSTAL-OST sp. z o.o. praca

Ostrowiec Świętokrzyski

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią branży instalacyjnej, a nasza siedziba w malowniczym Ostrowcu Świętokrzyskim stanowi serce naszej działalności. Od 2004 roku, "Instal-Ost" Sp. z o.o. rozwija swoje kompetencje, skupiając się na dostarczaniu usług najwyższej jakości w zakresie instalacji przemysłowych, sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

Jako specjaliści w naszym fachu, szczycimy się realizacją projektów dla dużych zakładów przemysłowych, takich jak Celsa-Huta Ostrowiec i MAN BUS w Starachowicach, co potwierdza naszą solidną reputację i pozycję na rynku. Nasz zespół, liczący około 30 wykwalifikowanych fachowców, jest naszym największym atutem. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy zagwarantować, że każde zlecenie zostanie wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

W "Instal-Ost" stawiamy na rozwój i innowacyjność, jednak zawsze z poszanowaniem tradycyjnych wartości, takich jak rzetelność i staranność. Nasze usługi są synonimem niezawodności i trwałości, co przekłada się na długoterminowe korzyści dla naszych klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji w dużych obiektach przemysłowych, co wymaga nie tylko wiedzy technicznej, ale również zdolności do zarządzania złożonymi projektami.

Z dumą patrzymy na naszą historię i to, jak nasza firma przyczyniła się do rozwoju lokalnej gospodarki. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, połączone z ciągłym dążeniem do doskonałości, pozwala nam wyznaczać nowe standardy w branży. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą służyć pokoleniom.

INSTAL-OST Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy INSTAL-OST Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTAL-OST Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INSTAL-OST Sp. z o.o.

Siedziba główna

INSTAL-OST Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INSTAL-OST Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Gliwice
  5. Warszawa
  6. Olawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INSTAL-OST Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter instalacji przemysłowych

    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Ostrowcu Świętokrzyskim