Czy to Twoja firma?

DE.AL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków
DE.AL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DE.AL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca DE.AL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DE.AL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DE.AL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier - Kierowca

    DE.AL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • organizacja pracy magazynu
      • przyjmowanie przesyłek z asortymentem i umieszczanie towarów w magazynie
      • dowóz towarów do klientów samochodem firmowym
      • pakowanie towarów
      • utrzymywanie sprawnej organizacji magazynu i porządku, w tym niezbędnych stanów magazynowych materiałów
      • Nasze wymagania
      • umiejętność sprawnej organizacji pracy
      • umiejętność utrzymania porządku
      • konsekwencja w przestrzeganiu ustalonych zasad działania magazynu
      • prawo jazdy kat. B
      • samodzielność i zaangażowanie

      Nasze wymagania

      O nas

      DEAL

      Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą towarów zaopatrzeniowych oraz opakowaniowych zarówno dla firm, przedsiębiorstw, urzędów, instytucji opiekuńczych, gabinetów medycznych i kosmetycznych jak i sklepów, hurtowni, hoteli, restauracji, barów i innych punktów gastronomicznych. Oferowany przez nas asortyment znajduje szerokie zastosowanie w każdej branży. Do obsługi nowo otwartej hali sprzedaży cash and carry poszukujemy sprzedawców – doradców klienta, przedstawiciela handlowego, handlowca B2B, akwizytorow, opiekunow HoReCa, handlowcow rynku tradycyjnego

Pracodawcy w Krakowie