Czy to Twoja firma?

LUBAWA S.A. praca

Ostrów Wielkopolski

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumni, że możemy tworzyć historię Lubawy S.A., firmy zakorzenionej w Ostrowie Wielkopolskim. Nasza podróż rozpoczęła się w 1951 roku, a od 1996 roku z dumą prezentujemy nasze osiągnięcia na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nasz zespół, liczący 400 wykwalifikowanych pracowników, jest sercem naszej działalności i kluczem do sukcesu, który od lat budujemy na rynku produkcji gotowych wyrobów tekstylnych i wielu innych.

Misją, która nas prowadzi, jest bezpieczeństwo naszych klientów. To wyzwanie, które przyjmujemy z pełnym zaangażowaniem, tworząc produkty, które chronią i służą. Nasza oferta, obejmująca ponad 500 produktów, jest odpowiedzią na potrzeby służb mundurowych, branży budowlanej i wielu innych sektorów. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, jest wynikiem profesjonalizmu i niezmiennie wysokiej jakości naszych wyrobów.

Innowacyjność i jakość to filary, na których opieramy naszą działalność. Posiadamy certyfikaty NATO, stosujemy normy zarządzania jakością oraz systemy kontroli produkcji. Dzięki temu, każdy produkt wychodzący z naszych linii produkcyjnych jest gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji. Jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nasza międzynarodowa obecność to dowód na to, że polskie produkty mogą z powodzeniem konkurować na globalnym rynku. Współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi oraz jednostkami naukowymi i badawczymi, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie i poszerzanie naszego asortymentu. Wspólnie zdobywamy nowe obszary działalności, nieustannie inwestując w rozwój i innowacje.

W Lubawie S.A. wiemy, że nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko produkty, ale również usługi, które oferujemy. Szycie ciężkie, cięcie wodą WaterJet, zgrzewanie PCV, czy nowoczesne krojenie jedno i wielowarstwowe to tylko niektóre z nich. Dzięki tak szerokiemu zakresowi działalności, jesteśmy w stanie spełnić najbardziej specjalistyczne zamówienia.

Jakość i stabilność finansowa to fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość. Dzięki wsparciu naszego głównego akcjonariusza, Silver Hexarion Holdings Ltd., mamy solidne podstawy do dalszego rozwoju i inwestycji.

Zapraszamy do poznania naszej historii, produktów i usług. Jesteśmy LUBAWA S.A. – firma z tradycjami, która patrzy w przyszłość z innowacyjnością w sercu swojej działalności.

LUBAWA S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy LUBAWA S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUBAWA S.A.

Mapa LUBAWA S.A.

Siedziba główna

Oddział Grudziądz

Oddział Lubawa

LUBAWA S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
LUBAWA S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Chorzów
  7. Gdańsk
  8. Iława
  9. Lubawa
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca LUBAWA S.A. - oferty archiwalne

  • Referent ds. obsługi zamówień - eksport

    LUBAWA S.A.
    • Lubawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa telefoniczna i e-mailowa klientów; dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów pomiędzy klientem a firmą;
      koordynacja wszystkich etapów procesu realizacji zamówienia; pomoc w przygotowywanie planów i raportów, dotyczących zamówień; wystawianie faktur i innych dokumentów oraz organizacja wysyłek towaru do klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Nasze wymagania: wykształcenie średnie (mile widziane wyższe); biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem; umiejętność pracy pod presją czasu, dynamika w działaniu sprawna obsługa komputera (MS Excel, Word, Power Point, etc.) dobra organizacja pracy własnej; zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole; czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane). To oferujemy: interesującą i samodzielną pracę; szkolenie wprowadzające oraz możliwość udziału w organizowanych przez firmę szkoleniach; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji; pracę w dynamicznym i prężnie działającym zespole. Kontakt telefoniczny lub e-mail: ehanebach@lubawa.com.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim