Czy to Twoja firma?

HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Bieruń
HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klientów

    HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Bieruń
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przepisywanie z odsłuchu opisów badań z tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: Wykształcenie pomaturalne/policealne. Poprawne pisanie w języku polskim z uwzględnieniem polskiej ortografii. Biegła obsługa komputera z obsługą internetu. Obsługa urządzeń biurowych. Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze. Poprawna polszczyzna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagradzania

Pracodawcy w Bieruniu