SCP Sp. z o.o.

Jesteśmy zgraną grupą profesjonalistów z olejem hydraulicznym we krwi robiących w gumie. Nigdy nie stoimy w miejscu. Razem wygrywamy i razem rośniemy. Realizujemy nasze wspólne marzenia rozwijając siebie i firmę.

Więcej informacji uzyskasz wpisując „płyty gumowe SCP”.

SCP Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy SCP Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SCP Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SCP Sp. z o.o.

Siedziba główna

SCP Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SCP Sp. z o.o.

Pełna nazwa
SCP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Turystyczna 1 43-155 Bieruń
NIP
1231166267
REGON
141603960
KRS
0000318698
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
01.12.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 20.17.Z Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych
  • 22.19.Z Produkcja pozostałych wyrobów z gumy
  • 22.21.Z Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych
  • 22.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • 28.12.Z Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.61.Z Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia
  • 46.63.Z Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej
  • 46.75.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych
  • 46.76.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie SCP Sp. z o.o.

4.5

Na podstawie 10 ocen z Google.

Kamil Pliszka

"Cały proces zakupu przeszedł bez problemu, zamówiony towar dojechał stosunkowo szybko a same maty (regranulat 860kg/m3 5mm) prezentują się ciekawie i wyglądają na solidne. Ułożone w piwnicy na niezbyt równej posadzce zdołały zniwelować w pewnym stopniu te nierówności; również na blacie roboczym znalazły zastosowanie. Ciekawa alternatywa dla puzzli. Polecam"

8 miesięcy temu

cwaniak warszawski

"bardzo miłe miejsce, nie to co ta chroniona strefa 63, oczywiście odeskortowało mnie MFO, bardzo miły kapitan Alpha-01"

rok temu

Szymandero

Szymandero

"Wiedziałem że placówka SCP istnieje"

2 miesiące temu

RTX_ ON

RTX_ ON

"Super miejsce poniżej przesyłam przemiłego pana który mi pomógł"

10 miesięcy temu

Andre Do

Andre Do

"Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, a profesjonalizm sprzedawców to coś rzadko spotykanego."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Imielin
  5. Oświęcim
  6. Wrocław
  7. Kraków
  8. Kęty
  9. Piekary Śląskie

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SCP Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/ka ds. Marketingu i E-commerce

    • Bieruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Galopując za tempem naszego wzrostu poszukujemy osoby na stanowisko:

      Asystent/ka ds. Marketingu i E-commerce

      Miejsce pracy: Bieruń

      Region: woj. śląskie

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie pdf wraz z listem motywacyjnym.

      Zakres obowiązków

      • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi projektami marketingowymi i wsparcia sprzedaży;
      • Zarządzanie stroną internetową i panelem B2B (wprowadzanie zmian, rozwój funkcjonalności, monitorowanie poprawności działania, itp.);
      • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów);
      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
      • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
      • Umiejętności analityczne;
      • Samodzielność, wielozadaniowość, dobra organizacja pracy i systematyczność w realizacji zadań;
      • Zaangażowanie i odpowiedzialność;
      • Bardzo dobra znajomość MS Office (Outlook, Word, Excel), WordPress, WooCommerce lub chęci i predyspozycje do szybkiego opanowania wskazanych narzędzi;

      Mile widziane:

      • Znajomość języka angielskiego;
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia perspektywy;
      • Stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu;
      • Pracę w sympatycznej, ciepłej i miłej atmosferze;
      • Poczucie humoru i dystans do świata;
      • Warsztat umiejętności i kierunek rozwoju;

Pracodawcy w Bieruniu