Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON sp. z o.o. praca

Szubin

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON powstała w 1991 roku. Początkowo zlokalizowana była w wynajmowanych pomieszczeniach w Bydgoszczy, jednak poprzez szybki rozwój firmy zaistniała konieczność rozszerzenia infrastruktury magazynowej i biurowej. W styczniu 1999 roku przeniesiono ją do nowo wybudowanego obiektu, zlokalizowanego na przedmieściach Bydgoszczy. Przez wiele lat firma przechodziła modernizację i na obecną chwilę powierzchnia magazynowa ma wielkość 25 tysięcy m2.

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa bankowość / finanse księgowość / ekonomia

Oferty pracy Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o.

Mapa Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o.

Siedziba główna

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Referent/Specjalista ds. Kadr i Płac

    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej
      • sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych i pozostałej dokumentacji pracowniczej
      • naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców
      • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, PPK
      • prowadzenie ewidencji czasu pracy, zwolnień lekarskich, nieobecności i urlopów
      • wystawianie zaświadczeń dla pracowników
      • obsługa zatrudnienia cudzoziemców, sporządzanie powiadomień/oświadczeń do urzędu pracy
      • sporządzanie raportów i analiz kadrowych

      Nasze wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • umiejętność obsługi programów PŁATNIK, R2PŁATNIK (mile widziane)
      • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
      • dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy
      • dobra znajomość pakietu MS Office
      • komunikatywność i łatwość pracy w zespole

      To oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • przyjazną atmosferę w pracy
      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

      Benefity

      • zniżki na firmowe produkty i usługi

      Siedziba firmy

      Zamość k. Bydgoszczy

      Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

      Hurtownia Motoryzacyjna GORDON poszukuje pracownika na stanowisko Referent/Specjalista ds. Kadr i Płac w Zamościu k. Bydgoszczy.

      Referent/Specjalista ds. Kadr i Płac

Pracodawcy w Szubinie