SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ

szpital
SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sanitariusz Wilkowice
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ

Wybrane oferty innych pracodawców

  • Fizjoterapeuta

    Medical recruitment s.r.o.
    • Czechy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Psychoterapeuta

    Opoka. Ośrodek psychoterapii.
    • Rybnik
    • kontrakt b2b
    Dodana
  • Pielęgniarka/Pielęgniarz

    Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny
    • Jaworze
    Dodana

Dane firmowe i kontaktowe - SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ

Pełna nazwa
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ /S.P.Z.O.Z. SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ/
Adres rejestrowy
Żywiecka 19 43-365 Wilkowice
NIP
9372188022
REGON
010657175
KRS
0000031391
Forma prawna
samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ - oferty archiwalne

  • Sanitariusz

    • Wilkowice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Udzielanie pomocy personelowi szpitalnemu w pielęgnowaniu chorych, pomoc przy ich transporcie oraz utrzymanie w czystości i porządku wyznaczonych pomieszczeń szpitalnych (Oddziały Szpitalne oraz Izba Przyjęć). Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.35 w Wilkowicach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe/zawodowe. Wymagana dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność oraz prawo jazdy kat. B. Doświadczenie nie jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy + premia regulowana + nagrody jubileuszowe
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Wilkowicach