Czy to Twoja firma?

Security & Cleaning System sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Security & Cleaning System – Twoim zaufanym partnerem w dbaniu o czystość i bezpieczeństwo. Nasza historia zaczyna się kilka lat temu, kiedy to z pasji do utrzymania porządku i ochrony mienia zrodził się pomysł na firmę, która dzisiaj jest jednym z liderów branży usług sprzątania i ochrony.

Z dumą patrzymy na nasze oddziały operacyjne w Warszawie, Wrocławiu i Bydgoszczy, gdzie nasz kilkusetosobowy zespół każdego dnia dba o to, aby nasze usługi były synonimem bezpieczeństwa, oszczędności i kompleksowości. Nasze działania są ukierunkowane na dostarczanie najwyższej jakości usług zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego.

Specjalizujemy się w sprzątaniu biur, placówek medycznych, powierzchni handlowych, wspólnot mieszkaniowych, hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych. Oferujemy również specjalistyczne usługi, takie jak mycie okien, elewacji, konserwacja podłóg, pranie wykładzin i tapicerek. Dbamy nie tylko o wnętrza, ale także o tereny zewnętrzne i zielone, zapewniając ich estetykę i funkcjonalność przez cały rok.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nasze usługi ochroniarskie obejmują dozór i ochronę mienia, systemy alarmowe, monitoring CCTV oraz wsparcie patrolu interwencyjnego. Wszystko to, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie zarówno w dzień, jak i w nocy.

Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów jakości, które są potwierdzeniem naszego zaangażowania w doskonalenie procesów i stosowanie innowacyjnych rozwiązań. Nasze systemy kontroli jakości oraz optymalizacja procesów sprzątania pozwalają na podnoszenie standardów usług przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z długofalowej współpracy z renomowanymi dostawcami sprzętu i produktów, co gwarantuje niezawodność i skuteczność naszych działań. Wieloletnie doświadczenie we współpracy B2B pozwala nam na szybkie wdrożenie usług, co jest szczególnie cenione przez naszych klientów.

W Security & Cleaning System wierzymy, że nasza praca to nie tylko usługi, które świadczymy, ale przede wszystkim relacje, które budujemy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, dla których czystość i bezpieczeństwo są tak samo ważne, jak dla nas.

Security & Cleaning System Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Security & Cleaning System Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Security & Cleaning System Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Security & Cleaning System Sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Bydgoszcz

Oddział Warszawa

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Security & Cleaning System Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Security & Cleaning System Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Security & Cleaning System Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik serwisu sprzątającego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sprzątanie biur

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, podstawowa znajomość języka polskiego. Obowiązki: - sprzątanie biur *Praca w godzinach: 7:00-15:00. [Kontakt: v.procelli@scsystem.pl, 664 165 973]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Warszawa

      Wymagania

      Oferujemy

  • Kierownik obiektu w usługach porządkowych

    • Warszawa

      - kontrola nadzorowanych obiektów
      - sporządzanie grafików
      - prowadzenie dokumentacji
      - zamawianie środków czystości
      - opieka nad pracownikami liniowymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B. Obowiązki: - kontrola nadzorowanych obiektów - sporządzanie grafików - prowadzenie dokumentacji - zamawianie środków czystości - opieka nad pracownikami liniowymi [Zgłoszenia: v.procelli@scsystem.pl, 664 165 973]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie