Czy to Twoja firma?

WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie praca

Mława
przetwórstwo drobiu
WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie - oferty archiwalne

  • Dozorca

    WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA Zakład Drobiarski w Mławie
    • Mława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dozór i ochrona obiektu oraz terenu wokół firmy,
      zapewnienie bezpieczeństwa osobom uprawnionym do przebywania na terenie obiektu,
      zabezpieczenie mienia znajdującego się na terenie zakładu,
      przeciwdziałanie zjawiskom przestępczym i wykroczeniom poprzez podejmowanie działań interwencyjnych,
      obsługa Systemu Kontroli Dostępu i Telewizji Przemysłowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków dyspozycyjność znajomość podstawowej obsługi komputera orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Firma oferuje: stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę; szkolenia na st
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator wózka widłowego w dziale uboju

    • Mława

      obsługa magazynu rozładunku żywca według zasady FIFO;
      przestrzeganie zasad dobrostanu zwierząt;
      dbanie o odpowiedni stan wszystkich urządzeń i powierzonych narzędzi pracy .

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: uprawnienie operator wózka widłowego z UDT, dyspozycyjność, organizacja pracy własnej

      Oferujemy

Pracodawcy w Mławie