Czy to Twoja firma?

Ard-Mot Mechanika Pojazdowa Artur Dymkowski praca

Ard-Mot Mechanika Pojazdowa Artur Dymkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Ard-Mot Mechanika Pojazdowa Artur Dymkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ard-Mot Mechanika Pojazdowa Artur Dymkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Ard-Mot Mechanika Pojazdowa Artur Dymkowski - oferty archiwalne

  • Mechanik samochdowy / wulkanizator

    Ard-Mot Mechanika Pojazdowa Artur Dymkowski
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy mechanika samochodowego z doświadczeniem i chęcią do pracy, jesteśmy warsztatem samochodowym, który naprawia w większości samochody ciężarowe, ale również i osobowe , mamy swoją wulkanizację, oferujemy pracę w fajnym zespole, każdy otrzymuje swój zestaw narzędzi, pensja stała - do uzgodnienia, wspieramy się na wzajem i uczymy, nie potrzebne nam C.V. prosimy o bezpośredni kontakt pod telefonem (508 280 930). Zapraszamy

      Mechanik samochdowy / wulkanizator

      Obowiązki

      • naprawa samochodów dostawczych, osobowych
      • pomoc na wulkanizacji

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku tzn. mechanik lub wulkanizator

      Oferujemy

      • odpowiednie narzędzia do wykonywania pracy
      • fajny zespól
      • dobre zarobki