Czy to Twoja firma?

Big-Trans Mariusz Sochacki praca

Big-Trans Mariusz Sochacki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Big-Trans Mariusz Sochacki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Big-Trans Mariusz Sochacki

Praca Big-Trans Mariusz Sochacki - oferty archiwalne

  • Asystentka biura w Firmie Transportowej

    Big-Trans Mariusz Sochacki
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma transportowa o ustabilizowanej pozycji na rynku, zatrudni asystentkę biura. Szukamy osób dynamicznych, stawiających na rozwój i samodzielnych

      Asystentka biura w Firmie Transportowej

      0014/04/2024

      Obowiązki

      • obsługa administracyjno- biurowa i bieżące koordynowanie obiegu dokumentów w firmie i korespondencji
      • wystawianie faktur, sprawdzanie płatności
      • bieżący kontakt z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi
      • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, rozliczanie umów cywilno-prawnych
      • pomoc w bieżących sprawach biura

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie
      • znajomość pakietu MS Office
      • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
      • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie transportowej na podobnym stanowisku
      • umiejętność i gotowość do szybkiego uczenia się, szybkiego przyswajania informacji

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
      • pracę w przyjaznej atmosferze
      • praca w stałych godzinach 8 - 16

      • zapraszamy w godzinach 8-16 tel. 512 612 297