Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8 praca

Żagań
Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8 - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka (żagań)

    ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W POZNANIU Oddz. Usług Nr 8
    • Żagań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 7-15. Wynagordzenie godzinowe 27,70 brutto. Umowa na okres 3 m-cy z mozliwościa przedlużenia na umowę o pracę.

Pracodawcy w Żaganiu