Czy to Twoja firma?

IZKA IZABELA MIELAŃCZUK praca

Sokołów Podlaski
IZKA IZABELA MIELAŃCZUK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy IZKA IZABELA MIELAŃCZUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IZKA IZABELA MIELAŃCZUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IZKA IZABELA MIELAŃCZUK - oferty archiwalne

  • Asystent ds. księgowości / księgowa

    IZKA IZABELA MIELAŃCZUK
    • Sokołów Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: Mile widziany staż pracy. Znajomość ustaw podatkowych (ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawa od towarów i usług)
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sokołowie Podlaskim