Czy to Twoja firma?

Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik praca

Gdańsk
Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik

Praca alert - powiadomienia

Praca Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik

  • Rejestratorka medyczna

    Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik - oferty archiwalne

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wymagane jest doświadczenie na danym stanowisku. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Pracodawca oferuje:
        - pracę na pół etatu przez 3 miesiące, a następnie na cały etat,
        - pracę w miłym zespole ludzi oddanych pacjentom,
        - pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
        - możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Visumedica,
        - możliwość inicjowania i wdrażania pomysłów poprawiających pracę firmy,
        - bardzo miłą atmosferę pracy,
        - wzajemne wsparcie,
        - przejrzysty zakres obowiązków,
        - wymagający, a jednocześnie wyrozumiały szef.
        - przejrzyste zasady wynagrodzenia,
        - terminowe wypłaty wynagrodzenia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku