Czy to Twoja firma?

Interprojekt Adrian Sipek praca

Interprojekt Adrian Sipek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Interprojekt Adrian Sipek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Interprojekt Adrian Sipek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Interprojekt Adrian Sipek - oferty archiwalne

  • Stolarz

    Interprojekt Adrian Sipek
    • Piastów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W Interprojekt sp. z o.o, specjalizujemy się kompleksowym aranżowaniem powierzchni komercyjnych. Szukamy stolarza z doświadczeniem, który zajmie się pracą na produkcji. Zadowolenie kontrahentów i najwyższa jakość wykonania to nasze standardy. W codziennej pracy nie idziemy na kompromisy. Wiemy, że to wyróżnia nas w szczególny sposób. Charakteryzuje nas wszechstronność. Przygotujemy nie tylko projekt wnętrza, ale także realizujemy go od A do Z.Jeżeli te wartości są Ci bliskie, DOŁĄCZ DO NAS!

      Stolarz

      OBOWIĄZKI

      • Składanie mebli z przygotowanych formatek
      • Montaż okuć
      • Transport materiału od dostawcy
      • Transport gotowych mebli do klienta

      WYMAGANIA

      • Doświadczenie w składaniu mebli z płyty
      • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
      • Sumienność, dokładność
      • Wysoka kultura pracy
      • Prawo jazdy kat. B

      OFERUJEMY

      • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
      • Bardzo dobre warunki finansowe
      • Regularne wypłaty wynagrodzenia
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Praca narzędziami Festool
      • Praca w dobrze zorganizowanym miejscu z zapleczem socjalnym
      • Pozytywna atmosfera w fajnym zespole
      • Możliwość podjęcia dodatkowych prac (np. w weekendy)
      • Praca po godzinach dodatkowo płatna