Czy to Twoja firma?

RHSC sp. z o.o. praca

Gdynia
RHSC sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technik Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy RHSC sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RHSC sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RHSC sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Stagehand/ technik sceniczny

    RHSC sp. z o.o.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu zadań, znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane uprawnienia UDT oraz alpinistyczne.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: wynagrodzenie ustalane indywidualnie (uzależnione jest od liczby przepracowanych godzin) oraz premie kwartalne dla stałych pracowników, którzy polecili kolejne osoby do pracy.

Pracodawcy w Gdyni