Czy to Twoja firma?

MICHAŁ KRASICKI KMK HANDEL-USŁUGI praca

Mirsk
MICHAŁ KRASICKI KMK HANDEL-USŁUGI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Mirsk
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy MICHAŁ KRASICKI KMK HANDEL-USŁUGI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MICHAŁ KRASICKI KMK HANDEL-USŁUGI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MICHAŁ KRASICKI KMK HANDEL-USŁUGI - oferty archiwalne

  • Diagnosta

    MICHAŁ KRASICKI KMK HANDEL-USŁUGI
    • Mirsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),średnie zawodowe 4-letnie,średnie zawodowe,średnie branżowe,średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mirsku