Czy to Twoja firma?

Łukowa Tobacco Company sp. z o.o. praca

Łukowa

W sercu polskich plantacji tytoniu, gdzie ziemia jest tak żyzna, jak bogata jest historia upraw, znajduje się nasza Łukowa Tobacco Company. Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to przede wszystkim pasja i dziedzictwo, które pielęgnujemy od pokoleń. Przez pięćdziesiąt lat doświadczenia, nasza wiedza i umiejętności w produkcji tytoniu do fajek wodnych osiągnęły poziom, który pozwala nam z dumą mówić o naszych wyrobach jako o synonimie jakości.

Produkujemy wyłącznie doskonały tytoń, który zyskał uznanie klientów w pięćdziesięciu trzech krajach świata. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale i motywacja do dalszego doskonalenia naszych produktów. Każda partia tytoniu, która opuszcza naszą fabrykę, jest świadectwem naszego zaangażowania i dbałości o detale.

W Łukowa Tobacco Company nie tylko produkujemy, ale bierzemy udział w każdym etapie tworzenia naszego tytoniu. Nadzorujemy uprawy, organizujemy skupy, klasyfikujemy surowiec i przetwarzamy go, aby każda chwila spędzona z naszym produktem była wyjątkowa. Jesteśmy przekonani, że tylko pełna kontrola procesu produkcji pozwala osiągnąć najwyższe parametry jakościowe, które są naszym priorytetem.

Nasza obecność na rynkach międzynarodowych to efekt ciężkiej pracy i nieustannego poszukiwania doskonałości. Jesteśmy dumni, że polski tytoń Virginia jest doceniany na całym świecie, a nasze produkty są wybierane przez koneserów i miłośników fajek wodnych.

W Łukowa Tobacco Company łączymy tradycję z nowoczesnością, nieustannie poszukując innowacji, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca, jak nasza historia. Zapraszamy do wspólnego odkrywania bogactwa smaku i aromatu, które kryje w sobie polski tytoń.

Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łukowa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o.

Mapa Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Główna księgowa/Główny księgowy

    Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o.
    • Łukowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 10 000-11 000 zł / mies.
    • Zatrudniona osoba będzie pełniła funkcję doradczą Członków Zarządu oraz będzie zaangażowana we wszystkie strategiczne inicjatywy i zadania. Idealnym kandydatem jest osoba posiadająca doświadczenie w rozliczaniu zakładów produkcyjnych lub z doświadczeniem jako księgowa w zakładzie produkcyjnym potrafiąca samodzielnie przygotować sprawozdanie finansowe. Szukamy osoby posiadającej nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i realizację celów.

      Zakres obowiązków

      Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

      • Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej zgodnie z wymogami ustawy
        o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi,
      • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i transakcji bankowych,
      • Comiesięczne zamknięcia ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby monitoringów,
      • Prowadzenie bieżącej analizy i weryfikacja zapisów kont księgowych zapewniając ich prawidłowość,
      • Odpowiedzialność za poprawność rozliczeń podatkowych, w tym sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i innych obowiązujących),
      • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
      • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, instytucji finansowych i organów administracji publicznej,
      • Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi, urzędami skarbowymi i innymi organami administracji publicznej,
      • Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu księgowego,
      • Kształtowanie polityki rachunkowości spółki, udział w tworzeniu procedur, regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych,

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia itp.),
      • Min. -3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego,
      • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
      • Znajomość rozliczeń transakcji zagranicznych,
      • Dokładność i precyzja w wykonywaniu codziennych zadań.

      Oferujemy

      • Stabilną umowę o pracę oraz wynagrodzenie brutto ok. 11 000 zł,
      • Wsparcie merytoryczne doradców podatkowych,
      • Liczne możliwości rozwoju,
      • Stałe godziny pracy i miłą atmosferę,
      • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
      • Partycypacja w środkach ZFŚS.

Pracodawcy w Łukowej