Czy to Twoja firma?

EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o. praca

Nowa Wieś

Jesteśmy EMKA DOFINANSOWANIA – Twoim zaufanym partnerem w świecie termomodernizacji i efektywności energetycznej. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Nowej Wsi, gdzie z pasją i zaangażowaniem podjęliśmy się misji wspierania właścicieli nieruchomości. Naszym celem jest pomoc w uzyskaniu środków finansowych, które pozwolą na poprawę efektywności energetycznej domów, co przekłada się na realne korzyści zarówno dla środowiska, jak i domowego budżetu.

Rozumiemy, jak skomplikowany i czasochłonny może być proces pozyskiwania dotacji unijnych. Dlatego właśnie specjalizujemy się w doradztwie i kompleksowej obsłudze projektów termomodernizacyjnych. Jesteśmy tu, aby przeprowadzić Cię przez każdy etap – od aktywnego pozyskiwania osób kwalifikujących się do Programu "Czyste Powietrze", poprzez kompletowanie niezbędnej dokumentacji, aż po koordynację projektu z audytorem energetycznym oraz działem realizacji.

W EMKA DOFINANSOWANIA cenimy sobie przede wszystkim współpracę, chęć niesienia pomocy i skuteczność. To one stanowią fundament naszych działań i są obietnicą, którą składamy każdemu naszemu klientowi. Nasza oferta to nie tylko usługi na najwyższym poziomie, ale również zaangażowanie i empatia, które towarzyszą nam w każdym kontakcie z klientem.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczyniać się do poprawy jakości życia naszych klientów oraz do ochrony środowiska naturalnego. Wierzymy, że dzięki naszej pracy, domy w Polsce stają się nie tylko bardziej energooszczędne, ale również przyjazne dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do kontaktu z nami – razem sprawimy, że Twoje domowe ognisko stanie się przytulne, ciepłe i ekologiczne. To nasza wspólna misja i cel, do którego dążymy każdego dnia, z każdym z naszych klientów.

EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o.

Siedziba główna w Nowej Wsi

EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Pozyskiwania Dotacji Unijnych

    EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o.
    • Nowa Wieś
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Specjalista ds. Pozyskiwania Dotacji Unijnych na Termomodernizację Domów Jednorodzinnych

      Firma: EMKA DOFINANSOWANIA Sp. z o.o.

      Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie

      Stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Dotacji Unijnych

      Nasza misją jest wspieranie właścicieli nieruchomości w procesie uzyskiwania środków finansowych na poprawę efektywności energetycznej swoich domów.

      Co nas wyróżnia:

      W Emka Dofinansowania cenimy sobie współpracę, chęć niesienia pomocy oraz skuteczność. Dzięki naszym projektom setki rodzin z Polski zwiększyły efektywność energetyczną o 100%, korzystając ze środków z Unii Europejskiej. Wierzymy, że sumienna praca pozwala tworzyć niesamowite rzeczy, jednocześnie gwarantując uczciwe wynagrodzenie. Jeśli czujesz, że Emka to miejsce dla Ciebie, napisz do nas.

      Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na

      otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez

      oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych

      Zakres obowiązków

      Obowiązki: Poszukujemy doradcy, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie osób kwalifikujących się do Programu wedle sprawdzonego procesu.

      Obowiązki:

      1. Pozyskiwanie beneficjentów kwalifikujących się do Programu „Czyste Powietrze”,

      2. Kompletowanie niezbędnej dokumentacji,

      3. Koordynowanie projektu z audytorem energetycznym oraz działem realizacji.

      4. Pomoc we wdrażaniu kampanii marketingowych.

      Wymagania

      1. Prawo jazdy kat. B

      2. Pełną dyspozycyjność.

      3. Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne.

      Mile widziane doświadczenie w realizowaniu projektów z Programu „Czyste Powietrze”

      Oferujemy

      1. Wynagrodzenie oparte o podstawę (2 000zł netto) oraz system prowizyjny (8 000 zł – 16 000 zł).

      2. Samochód służbowy wraz z kartą paliwową.

      3. Dofinansowania do benefitów.

Pracodawcy w Nowej Wsi