Czy to Twoja firma?

TEXCOR Tomasz Gołębiewski praca

Siedlce
Firma produkująca stolarkę aluminiową (okna, drzwi, fasady)
TEXCOR Tomasz Gołębiewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy TEXCOR Tomasz Gołębiewski

Praca alert - powiadomienia

Praca TEXCOR Tomasz Gołębiewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TEXCOR Tomasz Gołębiewski - oferty archiwalne

  • Pracownik działu produkcji

    TEXCOR Tomasz Gołębiewski
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: czytanie prostego rysunku technicznego, sumienność, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie; poszukiwana osoba do stałej współpracy
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa

Pracodawcy w Siedlcach