Czy to Twoja firma?

CHERRY HOME sp. z o.o. praca

Sopot

Jesteśmy CHERRY HOME sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w świecie nieruchomości, z siedzibą w malowniczym Sopocie. Nasza historia jest zapisana w setkach udanych transakcji w Trójmieście, gdzie nasze doświadczenie świeci przykładem profesjonalizmu i zaangażowania. Specjalizujemy się w usługach, które obejmują kupno, sprzedaż oraz wynajem nieruchomości, dostosowując naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W Cherry Home stawiamy na pierwszym miejscu partnerskie relacje. Rozumiemy, że zaufanie jest fundamentem każdej transakcji, dlatego też dbamy o to, by każdy projekt był realizowany z najwyższą starannością, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas największym priorytetem. Jesteśmy marką o ogólnopolskim zasięgu, co pozwala nam na szerokie spojrzenie na rynek nieruchomości i dostosowanie naszych usług do zmieniających się trendów i potrzeb.

Nasze podejście do biznesu jest proste – chcemy, aby każdy, kto decyduje się na współpracę z nami, czuł się wysłuchany i w pełni wspierany na każdym etapie procesu. Choć nie możemy w tej chwili podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy unikalnej przewagi konkurencyjnej, możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w tworzenie wartościowych relacji i dostarczanie usług na najwyższym poziomie jest niezachwiane.

W Cherry Home zawsze patrzymy w przyszłość, dążąc do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Cherry Home – Twojemu partnerowi w świecie nieruchomości.

CHERRY HOME sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy CHERRY HOME sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHERRY HOME sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CHERRY HOME sp. z o.o.

Siedziba główna

CHERRY HOME sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CHERRY HOME sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca ds. Nieruchomości

    CHERRY HOME sp. z o.o.
    • Sopot
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Cherry Home to marka o ogólnopolskim zasięgu i lokalnym, rodzinnym sercu, która na pierwszym miejscu stawia partnerskie relacje oraz satysfakcję z ambitnie i perfekcyjnie realizowanych projektów.

      Poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej rodziny i wspólnie wyznaczać kierunek, w którym porusza się zarówno nasza marka, jak i cała branża nieruchomości.

      Obecnie rekrutujemy na stanowisko: doradca ds. Nieruchomości.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków:

      • Obsługa klientów na najwyższym poziomie – kompleksowa opieka nad zleceniami to nasza wizytówka

      • Skuteczne i systematyczne pozyskiwanie nieruchomości

      • Profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu oraz inwestycji w nieruchomości

      • Przygotowanie i prezentowanie nieruchomości

      • Profesjonalne opracowywanie ofert oraz ich ciągła promocja

      • Bieżący monitoring rynku nieruchomości

      • Współpraca z zespołem i budowanie pozytywnych relacji

      • Realizacja celów sprzedażowych

      • Monitorowanie rynku oraz analiza rynku z zespołem

      • Nawiązywanie trwałych relacji z klientami

      • Dbanie o pozytywny wizerunek marki i firmy

      • Współpraca w zakresie pozyskiwania kredytów i ubezpieczeń

      Wymagania

      • Umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientami i współpracownikami – naszą siłą jest zespół dobrze współpracujących ze sobą osób

      • Ambitne podejście do realizowanych projektów

      • Bardzo dobra organizacja pracy oraz pozytywna energia do działania

      • Komunikatywność i umiejętność słuchania ze zrozumieniem

      • Proaktywna postawa z odwagą do podejmowania samodzielnych decyzji

      • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do pracy

      • Doświadczenie w sprzedaży na rynku nieruchomości

      Oferujemy

      • Miejsce w zgranym zespole z przyjazną atmosferą, w którym pracownik jest zawsze na pierwszym miejscu

      • Realną możliwość rozwoju - zdobywanie wiedzy z rynku nieruchomości

      • Wysokie zarobki oparte na sprawdzonym systemie prowizyjnym oraz wynagrodzenie podstawowe

      • Elastyczny czas pracy

      • Jasną ścieżkę kariery, realne możliwości awansu

      • Szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami

      • Wsparcie zespołu w działaniach

Pracodawcy w Sopocie