Czy to Twoja firma?

DATECS-POLSKA sp. z o.o. praca

Jaworowa

Firma DATECS-POLSKA SP. Z O.O. istnieje od 2001 roku i jest importerem urządzeń elektronicznych przeznaczonych do placówek handlowych i usługowych a także dla przemysłu. Sprawdzone, konstruowane w oparciu o najlepsze światowe technologie produkty w konkurencyjnych cenach oraz potencjał firmy w postaci doświadczonej kadry połączony z ogólnopolską siecią dystrybucji, profesjonalnym serwisem i marketingiem stały się fundamentem sukcesu firmy DATECS-POLSKA SP. Z O.O.Firma DATECS-POLSKA SP. Z O.O. istnieje od 2001 roku i jest importerem urządzeń elektronicznych przeznaczonych do placówek handlowych i usługowych a także dla przemysłu. Sprawdzone, konstruowane w oparciu o najlepsze światowe technologie produkty w konkurencyjnych cenach oraz potencjał firmy w postaci doświadczonej kadry połączony z ogólnopolską siecią dystrybucji, profesjonalnym serwisem i marketingiem stały się fundamentem sukcesu firmy DATECS-POLSKA SP. Z O.O.

DATECS-POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika media / pr / reklama / marketing it (informatyka)

Oferty pracy DATECS-POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DATECS-POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa DATECS-POLSKA SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

DATECS-POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
DATECS-POLSKA SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DATECS-POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Serwisant / Technik elektronik

    • Jaworowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy osoby do serwisu urządzeń fisklanych, drukarek mobilnych rozwiązań POS iitp. z opcją do przyuczenia.

      Zakres obowiązków

      • naprawa urządzeń elektronicznych,
      • testowanie urządzeń elektronicznych,
      • wsparcie telefoniczne klientów,
      • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
      • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
      • współpraca z pozostałymi działami firmy,
      • praca projektowa nad nowymi rozwiązaniami,

      Wymagania

      • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
      • umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność,
      • życzliwe podejście w kontakcie z klientem,
      • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
      • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,

      Oferujemy

      • Szkolenia wewnętrzne niezbędne do wykonywania obowiązków,
      • przyuczenie,
      • umowę o pracę na pełny etat,
      • stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem,
      • stabilne warunki wynagrodzenia,
      • dodatkowe ubezpieczenie,
      • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze,
      • normowany czas pracy 9.00 – 17.00,
      • zdobywanie wszechstronnego doświadczenia zawodowego,
      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
      • ubezpieczenie na życie,
      • spotkania integracyjne,
      • służbowy telefon do użytku prywatnego,
      • brak dress code’u,
      • kawa / herbata,
      • parking dla pracowników,
      • dofinansowanie wypoczynku,
      • paczki świąteczne

Pracodawcy w Jaworowej