INDUSTRIPERSONELL sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

INDUSTRIPERSONELL sp. z o.o. praca

Gdynia

Nazywamy się INDUSTRIPERSONELL i jesteśmy dumni, że możemy być Twoim partnerem w świecie finansów i podatków. Nasze korzenie tkwią w pięknej Gdyni, gdzie od dnia założenia – 7 lutego 2020 roku – nieustannie dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem zaufania i profesjonalizmu.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie usług rachunkowo-księgowych na najwyższym poziomie, ale również tworzenie miejsca, gdzie każdy z naszych pracowników czuje się bezpiecznie i jest zachęcany do rozwoju osobistego i zawodowego. Wierzymy, że satysfakcja i dobrostan naszego zespołu przekłada się na jakość pracy, którą wykonujemy dla naszych klientów.

W INDUSTRIPERSONELL stawiamy na trzy fundamentalne wartości: uczciwość, współpracę i postęp. To one kształtują nasze codzienne działania i są kompasem w naszym biznesowym podróżowaniu. Uczciwość to podstawa naszych relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontakcie z klientami. Współpraca to siła, która pozwala nam działać efektywnie i z sukcesem realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Postęp to nasza obietnica ciągłego rozwoju i dostosowywania oferty do zmieniającego się świata i potrzeb naszych klientów.

Chociaż nie możemy w tej chwili podzielić się wszystkimi szczegółami naszej oferty czy osiągnięć, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze usługi były jak najlepiej dopasowane do wymagań rynku i oczekiwań naszych klientów.

Jesteśmy firmą z ograniczoną odpowiedzialnością, co dla naszych partnerów biznesowych jest gwarancją stabilności i odpowiedzialności. Z kapitałem zakładowym w wysokości 5 000,00 zł, jesteśmy gotowi na realizację zarówno małych, jak i dużych zleceń, zawsze z takim samym zaangażowaniem i precyzją.

Dziękujemy za zainteresowanie Industripersonell. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Twój biznes i rozwijać się razem z Tobą. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Oferty pracy INDUSTRIPERSONELL sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INDUSTRIPERSONELL sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INDUSTRIPERSONELL sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Gliwice
  4. Olsztyn
  5. Rzeszów
  6. Białystok
  7. Gdynia
  8. Poznań
  9. Radomsko
  10. Wejherowo

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca INDUSTRIPERSONELL sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk z DSB

    • Norwegia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 100-110 zł / godz.
    • Zakres obowiązków

      • montaż, podłączanie oraz wymiana instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną na projektach budowalnych oraz jednostkach pływających

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe
      • certyfikat DSB jest wymagany
      • minimum 12 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
      • mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego
      • gotowość do pracy w rotacji
      • kurs FSE

      Oferujemy

      • norweską umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie (280kr - 300kr)
      • pracę w rotacji 4/2
      • zakwaterowanie
      • transport na projekt oraz na terenie Norwegii
      • ubrania robocze

Pracodawcy w Gdyni