Czy to Twoja firma?

Kancelaria Podatkowa D.Bohn sp. z o.o. praca

Nowa Ruda

Od ponad dwóch dekad jesteśmy wierni naszej misji dostarczania profesjonalnych usług rachunkowych i doradztwa podatkowego. Nasza kancelaria, zlokalizowana w sercu Nowej Rudy, od 1996 roku wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesów zgodnie z najwyższymi standardami. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, które pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów – zarówno osób fizycznych, jak i różnorodnych form prawnych przedsiębiorstw. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego przywiązujemy wielką wagę do indywidualnego podejścia. Nasz wykwalifikowany zespół to fundament naszej firmy, który zapewnia bezpieczeństwo, terminowość i pełne zaangażowanie w każde powierzone nam zadanie.

Innowacyjność to słowo, które idealnie opisuje naszą działalność. Wprowadzamy wiodące rozwiązania w obszarze IT, hostingu aplikacji i usług w chmurze, co pozwala nam na zapewnienie naszym klientom przewagi konkurencyjnej na rynku. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, co gwarantuje bezpieczeństwo i wiarygodność naszych usług.

Jesteśmy świadomi, że nasza długotrwała obecność na rynku to wynik ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości. Nasze zaangażowanie w rozwój i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku pozwala nam na utrzymanie silnej pozycji w branży rachunkowo-księgowej i doradztwa podatkowego.

Zapraszamy do współpracy z Kancelarią Podatkową D.Bohn Sp. z o.o., gdzie doświadczenie łączy się z innowacyjnością, a tradycja spotyka nowoczesność. Razem możemy osiągnąć sukces w świecie finansów i podatków.

Kancelaria Podatkowa D.Bohn Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center badania i rozwój media / pr / reklama / marketing it (informatyka) medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Kancelaria Podatkowa D.Bohn Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Podatkowa D.Bohn Sp. z o.o.

Mapa Kancelaria Podatkowa D.Bohn Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kancelaria Podatkowa D.Bohn Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Kancelaria Podatkowa D.Bohn Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kancelaria Podatkowa D.Bohn Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy księgowy

    • Nowa Ruda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Dekretacja dokumerntów księgowych do KPiR,

      - Prowadzenie rejestrów VAT,

      - Sporządzanie deklarcji VAT-EU i JPK VAT,

      - Obliczanie wynagrodzeń,

      - Przygotowywanie deklaracji do zus,

      - Prowadzenie akt osobowych.

      Wymagania

      - doświadczenie pracy w biurze rachunkowym,

      - wykształacenie wyższe lub średnie kierunkowe,

      - znajomość prawa podatkowego ( PIT, VAT),

      - praktyczne umiejętności sporządzania JPK VAT, VAT, UE, PIT, CIT,

      - praktyczna znajomość programu karowo- płacowego oraz programu Płatnik,

      - otwartość i komunikatywność,

      - odpowiedzialność, dyskrecja, zaangażowanie,

      - mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

      Oferujemy

      - umowę o pracę,

      - wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadcznia,

      - komfortowe warunki pracy.

Pracodawcy w Nowej Rudzie