Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o. praca

Chełmno
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to renomowany lider w sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych premium w Polsce, z siedzibą w Chełmnie. Od momentu założenia w 2013 roku, firma wyrosła na autoryzowanego przedstawiciela czołowych światowych marek, takich jak John Deere, z którym współpracuje od 2016 roku. Z ponad stuosobowym zespołem specjalistów i rozbudowaną siecią oddziałów, Agro-Sieć Maszyny oferuje nie tylko zaawansowane maszyny rolnicze, ale i pełen zakres części zamiennych oraz autoryzowany serwis. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie Rolnictwa Precyzyjnego i technologii GPS, firma przyczynia się do efektywniejszej pracy i zwiększenia zysków swoich klientów. Agro-Sieć Maszyny to nie tylko sprzedawca, ale partner w biznesie, dostosowujący swoje usługi do indywidualnych potrzeb rolników, co potwierdza ich pozycję na rynku jako zaufanego dostawcy maszyn rolniczych klasy premium.
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

Siedziba główna

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Poznań
  4. Gdańsk
  5. Grudziądz
  6. Bydgoszcz
  7. Chełmno
  8. Baniocha
  9. Polczyn-Zdrój
  10. Wabrzezno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Chełmno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • osługa magazynu z częściami do maszyn rolniczych i magazynu maszyn rolniczych – przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru, weryfikacja zgodności dostawy z zamówieniem, wystawianie dokumentów magazynowych, wprowadzanie towaru do systemu komputerowego
      • nadawanie przesyłek
      • kontrola stanów magazynowych, przeprowadzenie inwentaryzacji

      Wymagania

      • znajomość obsługi komputera
      • uprawnienia na wózki widłowe lub ładowarki teleskopowe
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • umowę o pracę, pełny etat
      • atrakcyjny system wynagrodzeń
      • prywatna opiekę medyczną
      • liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Chełmnie