FENIKS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

FENIKS sp. z o.o. praca

Krosno

Firma FENIKS od 1989 roku dostarcza swoim klientom na całym świecie produkty najwyższej jakości. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz potykaczy oraz tablic reklamowych, jak również innych produktów drewnianych związanych z reklamą – tabliczki na stoły, sztalugi drewniane itp .

Ponadto,firma  FENIKS zapewnia swoim klientom ogromny wybór opakowań reklamowych i prezentowych na każdą okazję.

FENIKS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FENIKS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FENIKS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Nowoczesne biuro

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa FENIKS Sp. z o.o.

Siedziba główna

FENIKS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Krosno
  3. Kraków
  4. Rymanów
  5. Rzeszów
  6. Wrocław
  7. Jasło
  8. Jedlicze
  9. Łódź
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FENIKS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. handlu międzynarodowego

    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 3 500-6 000 zł / mies.
    • Feniks sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydata do pracy do działu handlowego z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie.

      Dokumenty aplikacyjne należy kierować na adres: feniks@feniks.biz.pl

      Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa klienta w języku polskim i angielskim oraz doradztwo produktowe
      • obsługa zamówień i reklamacji
      • uaktualnianie ofert sprzedażowych zgodnie ze standardami firmy
      • dbanie o poprawność dokumentów sprzedażowych oraz ich obieg
      • koordynowanie działań marketingowych i sprzedażowych w przydzielonym obszarze
      • reprezentowanie Spółki podczas wyjazdów służbowych, imprez targowych zagranicznych i krajowych

      Wymagania

      • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
      • komunikatywność, kreatywność
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie
      • możliwość rozwoju i samorealizacji
      • rozwój kompetencji zawodowych
      • nowoczesne biuro
      • do powyższego wynagrodzenia doliczana jest premia uznaniowa

Pracodawcy w Krośnie