Czy to Twoja firma?

Verbeeks - Wylęgarnia i Odchów sp. z o.o. praca

Ostrów Wielkopolski

Od ponad dekady, my w Verbeek’s Wylęgarnia i Odchów, z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do naszej misji – dostarczania najwyższej jakości produktów drobiarskich. Nasza historia rozpoczęła się w 2012 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje w branży, stając się specjalistami w odchowach wolierowych. Z dumą możemy powiedzieć, że rocznie odchowujemy blisko 10 milionów kur w systemach alternatywnych, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku.

Z główną siedzibą w Holandii i nowoczesną wylęgarnią w Polsce, jesteśmy przykładem firmy, która łączy europejskie doświadczenie z lokalnym zaangażowaniem. Nasza oferta to nie tylko jaja wylęgowe i pisklęta niosek rasy Novogen, ale również odchowane kurki tej samej rasy, dostępne zarówno z chowu alternatywnego, jak i klatkowego. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich, oferując możliwość przygotowania stad do 200 000 piskląt dziennie.

Innowacyjność i jakość to słowa, które idealnie oddają charakter naszej wylęgarni w Zeewolde. Dzięki zaawansowanemu zarządzaniu klimatem i technologią wylęgu, jesteśmy w stanie zapewnić hodowcom pisklęta o najwyższej jakości. Nasze operacje są przeprowadzane z dala od dużych farm drobiu, co zwiększa niezawodność dostaw nawet w przypadku wybuchu epidemii.

W Verbeek’s Wylęgarnia i Odchów, nie tylko dostarczamy produkty, ale również oferujemy naszym klientom doradztwo i wsparcie techniczne. Zdajemy sobie sprawę, że sukces w branży drobiarskiej wymaga nie tylko doskonałych produktów, ale również wiedzy i doświadczenia. Dlatego zawsze stawiamy na otwartą komunikację i gotowość do dzielenia się naszymi ekspertyzami.

Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia i zdolności do innowacji, które pozwalają nam nie tylko utrzymać, ale i umacniać naszą pozycję na rynku. Nasze działania są kierowane przez niezachwianą determinację do dostarczania produktów, które spełniają najwyższe standardy, a nasza historia i rosnąca obecność na rynku międzynarodowym są świadectwem naszego zaangażowania i sukcesu.

W Verbeek’s Wylęgarnia i Odchów, jesteśmy więcej niż firmą – jesteśmy zespołem ludzi, którzy każdego dnia pracują z pasją, aby dostarczać produkty, które są synonimem jakości i zaufania. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie.

Oferty pracy Verbeek's - Wylęgarnia i Odchów Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Verbeek's - Wylęgarnia i Odchów Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa Verbeek's - Wylęgarnia i Odchów Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Verbeek's - Wylęgarnia i Odchów Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Łódź
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Verbeek's - Wylęgarnia i Odchów Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy

    • Trzebnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • aktywna sprzedaż Towarów poprzez obsługę klienta w terenie - prowadzenie rozmów z klientami
      • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi
      • pozyskiwanie klientów poprzez dopasowywanie i składanie ofert handlowych
      • raportowanie sprzedaży

      Wymagania

      • komunikatywność i wysoka kultura osobista
      • znajomość technik negocjacji i sprzedaży
      • biegła znajomość języka angielskiego
      • sprawna organizacja czasu pracy
      • umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami
      • prawo jazdy kategorii B.
      • bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office
      • pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, doradcy lub przy obsłudze klienta

      Oferujemy

      • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
      • możliwość stałego rozwoju
      • wynagrodzenie adekwatne do obrotów, posiadanego doświadczenia i zaangażowania
      • pracę na terenie całego kraju

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim