Robotycy.com sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Robotycy.com sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Robotycy.com - rozwijająca się firma, świadcząca usługi w zakresie programowania robotów przemysłowych wiodących producentów m.in. ABB, COMAU, EPSON, FANUC, KUKA, MITSUBISHI, OMRON, STAUBLI, YAMAHA, YASKAWA i inne . Dla naszych klientów, przygotowujemy symulacje stanowisk, programy oraz testujemy i wdrażamy aplikacje. Posiadamy doświadczenie w szerokim spektrum zadań: techniki łącznia (m.in. spawanie, zgrzewanie, klejenie), przenoszenia części (handling, paletyzacja, montaż), obsługa systemów wizyjnych (2D, 3D) itp. Zlecenia wykonujemy na terenie Polski, oraz w wielu krajach na terenie Europy (Austria, Czechy, Francja, Hiszpania, Słowacja).

Robotycy.com sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Robotycy.com sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Robotycy.com sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Robotycy.com sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Czechowice-Dziedzice
  5. Katowice
  6. Kęty
  7. Libiąż
  8. Poznań
  9. Tychy
  10. Cieszyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Robotycy.com sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy programista robotów przemysłowych

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Do naszego zespolu poszukujemy młodego technika lub inżyniera z podstawową znajomością programowania (dowolny język). Ta rola wymaga opracowywania i wdrażania programów do robotów przemysłowych w fabrykach zlokalizowanych na terenie całej Europy.

      Właściwy kandydat będzie pasjonował się programowaniem, miał silną chęć rozwoju i stałego poszerzania umiejętności oraz będzie dyspozycyjny na wyjazdy zagraniczne.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie symulacji 3D
      • Przygotowanie programów (offline – przygotowanie przed aplikacją; online – na terenie fabryki klienta)
      • Uruchamianie robotów na liniach produkcyjnych
      • Tworzenie komunikacji z systemami nadrzędnymi (PLC)
      • Ustalanie stref i zabezpieczeń w systemach bezpieczeństwa robotów
      • Optymalizacja procesu oraz czasu cyklów produkcji
      • Przygotowywanie dokumentacji dla oddawanych aplikacji

      Wymagania

      · Zdolność i gotowość do pracy w Polsce i za granicą

      · Ciekawość oraz chęć do ciągłej nauki

      · Podstawowa znajomość jakiegokolwiek języka programowania

      · Techniczne podejście do rozwiązywania problemów

      · Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

      · Komunikatywna znajomość języka angielskiego

      · Ukończone technikum lub studia o profilu związanym z robotyką lub programowaniem albo własne zaangażowanie w naukę programowania

      · Umiejętność pracy zespołowej i komunikacji

      · Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      · Możliwość współtworzenia ciekawych projektów

      · Elastyczny czas pracy (również praca zdalna)

      · Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

      · Prywatne ubezpieczenie medyczne

      · Karta sportowa, inne benefity

      O nas
      robotycy.com - rozwijająca się firma, świadcząca usługi w zakresie programowania robotów przemysłowych wiodących producentów m.in. ABB, COMAU, EPSON, FANUC, KUKA, MITSUBISHI, OMRON, STAUBLI, YAMAHA, YASKAWA i inne. Dla naszych klientów, przygotowujemy symulacje stanowisk, programy oraz testujemy i wdrażamy aplikacje. Posiadamy doświadczenie w szerokim spektrum zadań: techniki łącznia (m.in. spawanie, zgrzewanie, klejenie), przenoszenia części (handling, paletyzacja, montaż), obsługa systemów wizyjnych (2D, 3D) itp. Zlecenia wykonujemy na terenie Polski, oraz w wielu krajach na terenie Europy (Austria, Czechy, Francja, Hiszpania, Słowacja).

    • praca zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Przygotowanie programów (offline – przygotowanie przed wdrożeniem; online – na terenie fabryki klienta)

      Wymagania

      • Podstawowa znajomość jakiegokolwiek języka programowania
      • Techniczne podejście do rozwiązywania problemów
      • Chęć rozwoju i stałego poszerzania umiejętności
      • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • Ukończone technikum lub studia o profilu związanym z robotyką lub programowaniem albo własne zaangażowanie w naukę programowania
      • Zdolność i gotowość do pracy w Polsce i za granicą
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Możliwość współtworzenia ciekawych projektów
      • Elastyczny czas pracy (również praca zdalna)
      • Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
      • Prywatne ubezpieczenie medyczne
      • Karta sportowa, inne benefity

Pracodawcy w Bielsku-Białej