Czy to Twoja firma?

WODKAN - GRZENKOWICZ sp. z o.o. praca

Kartuzy

Witaj, jestem częścią historii zbudowanej na solidnych fundamentach i tradycji. Moja podróż rozpoczęła się w 1971 roku, kiedy to Zbigniew Grzenkowicz postawił pierwsze kroki w branży inżynierii lądowej i wodnej. Dziś, jako Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WOD-KAN-GRZENKOWICZ" z siedzibą w malowniczych Kartuzach, jestem dumny z kontynuowania tej misji przez kolejne pokolenia rodziny Grzenkowicz.

Specjalizuję się w inżynierii sanitarnej i budownictwie infrastrukturalnym, a moje usługi obejmują budowę sieci kanalizacyjnych, deszczowych oraz systemów wodociągowych. Nie ograniczam się jednak tylko do tego – moja oferta to także budowa i sprzedaż mieszkań, produkcja betonu wysokiej jakości oraz wynajem sprzętu. Wszystko to realizuję z myślą o zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, dbając o najwyższe standardy wykonania.

Moją siłą jest doświadczony i wykwalifikowany zespół, który jest sercem firmy. To właśnie ludzie są kluczem do sukcesu każdego projektu. Dzięki nim, nasza firma wyróżnia się dużą samowystarczalnością – jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom, zachowując przy tym stabilność finansową.

Jako firma rodzinna, prowadzona przez Wojciecha i Tomasza Grzenkowicz, cenimy sobie bliskie relacje z klientami i partnerami. Wierzymy, że to właśnie zaufanie i współpraca są podstawą długotrwałego sukcesu. Choć nie posiadamy sformułowanej misji na papierze, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają dążenie do doskonałości i innowacyjności.

Zdobyliśmy ustabilizowaną pozycję na rynku, co jest wynikiem naszej konsekwentnej pracy i zaangażowania. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach – ciągle szukamy nowych rozwiązań, aby być o krok przed konkurencją i odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku.

Zapraszam Cię do współpracy z nami – razem możemy tworzyć przestrzeń, która będzie służyła pokoleniom.

WODKAN - GRZENKOWICZ sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kartuzy
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy WODKAN - GRZENKOWICZ sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WODKAN - GRZENKOWICZ sp. z o.o.

Mapa WODKAN - GRZENKOWICZ sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca WODKAN - GRZENKOWICZ sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kosztorysant- pracownik działu ofertowania

    WODKAN - GRZENKOWICZ sp. z o.o.
    • Kartuzy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o. jest rodzinną firmą, powstałą w 1971 roku.

      W ciągu pięciu dekad obecności na rynku Spółka zdobyła stabilną pozycję i zaufanie wśród klientów, skupiając się głównie na robotach inżynieryjnych branży sanitarnej.

      Na terenie całego województwa pomorskiego Spółka realizuje zadania polegające na budowie sieci kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz systemów wodociągowych, z efektów których korzystają zarówno mieszkańcy miast, jak i wsi.

      Zatrudnimy osobę na stanowisku specjalista ds. ofertowania.

      Praca biurowa dla Asystenta/ Kierownika Robót wod-kan

      Zakres obowiązków

      Jakie będą Twoje obowiązki?

      - praca w biurze, w siedzibie firmy w Kartuzach

      - analiza dokumentacji przetargowej (SWZ, dokumentacja projektowa, przedmiar)

      - sprawdzanie przedmiarów robót

      - weryfikacja niejasności i rozbieżności w dokumentacji przetargowej

      -ustalanie i uzgadnianie dodatkowych danych technicznych nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych

      - analiza dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji kosztów przy realizacji

      - wysyłanie zapytań i zbieranie ofert na materiały i usługi

      - analiza i porównanie ofert

      -wykonywanie obmiarów z dokumentacji lub na podstawie wizji w terenie wraz z opisem robót

      Wymagania

      Kogo szukamy?

      - Posiadasz doświadczenie na budowie jako asystent/ kierownik wod-kan ale wolałbyś/ walałabyś pracę na miejscu lub masz doświadczenie na podobnym stanowisku

      - Posiadasz wykształcenie branżowe – sanitarne

      - Znasz MS Office, Autocad i swobodnie poruszasz się w tych programach

      - Odnajdujesz się na mapie, potrafisz czytać dokumentacje techniczną, znasz technologie budowlane

      - Potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować czas pracy

      - Posiadasz zdolność analitycznego myślenia oraz jesteś samodzielny/na

      - Potrafisz pracować pod presją czasu

      - Jesteś komunikatywny/na , potrafisz pracować w zespole

      - Posiadasz prawo jazy kat B

      Dodatkowe atuty:

      - Potrafisz wykonywać kosztorysy w programie NORMA

      - Znasz prawo zamówień publicznych

      Jeżeli na ponad połowę punktów odpowiadasz twierdząco, to może właśnie szukamy Ciebie !

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      - umowa o pracę,

      - ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze,

      - przydzielenie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania,

      - możliwość rozwoju zawodowego,

      - karnety na siłownię,

      - możliwość ubezpieczenia grupowego.

Pracodawcy w Kartuzach