Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I EKSPLOATACJI ELEKTROWNI WODNYCH WODEL sp. z o.o. praca

Nowa Sól

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym symbolem innowacji i jakości w polskim przemyśle maszynowym. Nasza podróż rozpoczęła się w 1986 roku, a od 2003 roku, pod marką WODEL, specjalizujemy się w budowie i eksploatacji elektrowni wodnych. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie niezawodnych turbin wodnych oraz kompleksowych rozwiązań dla sektora energetycznego, pozwoliły nam zyskać pozycję znanego producenta maszyn w Polsce.


W naszej ofercie znajdziesz nie tylko turbiny wodne, ale również szeroki zakres usług związanych z obróbką skrawaniem i konstrukcjami stalowymi. Wyróżnia nas zastosowanie nowoczesnych technologii, takich jak skanowanie 3D i druk 3D, które pozwalają na realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Nasze nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne są odpowiedzią na wymagania naszych klientów, a wysoka jakość produktów jest dla nas standardem.

Rozwój jest dla nas kluczowy – w 2014 roku otworzyliśmy nową halę produkcyjną, co znacząco zwiększyło nasze możliwości produkcyjne. Posiadamy własny zakład produkcyjny, biuro konstrukcyjne, laboratorium i zespół serwisowy, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i pozwala na utrzymanie pełnej kontroli nad procesem produkcji i jakością naszych usług.

Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem, dlatego wdrożyliśmy system zarządzania jakością i BHP, który jest gwarancją najwyższych standardów. Jesteśmy dumni z naszej historii i tradycji, ale równocześnie patrzymy w przyszłość, ciągle poszukując nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom i środowisku.

WODEL to nie tylko firma, to zespół ludzi z pasją, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby dostarczać produkty i usługi, które naprawdę robią różnicę. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć zrównoważoną przyszłość opartą na odnawialnych źródłach energii.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I EKSPLOATACJI ELEKTROWNI WODNYCH WODEL sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I EKSPLOATACJI ELEKTROWNI WODNYCH WODEL sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I EKSPLOATACJI ELEKTROWNI WODNYCH WODEL sp. z o.o.

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I EKSPLOATACJI ELEKTROWNI WODNYCH WODEL sp. z o.o.

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I EKSPLOATACJI ELEKTROWNI WODNYCH WODEL sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I EKSPLOATACJI ELEKTROWNI WODNYCH WODEL sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Nowa Sól
  4. Zielona Góra
  5. Wrocław
  6. Bielsko-Biała
  7. Pepowo
  8. Leszno

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Nowej Soli