Fareon Z Nederland B.V.

Czy to Twoja firma?

Fareon Z Nederland B.V. opinie i informacje

Wrocław

Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa w Holandii. Liczba pracowników: 210 osób.
Dzięki ponad 13-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników ma osobne, pojedyncze pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów, jak również klientów.
Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.


Ocena rekrutacji przez kandydatów (0)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

3.7

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

3.7

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Opinie pracowników o firmie Fareon Z Nederland B.V. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Fareon Z Nederland B.V.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Fareon Z Nederland B.V. w opinii klientów i współpracowników

Analiza internetowych opinii na temat firmy Fareon Z wskazuje na to, że jest to pracodawca aktywnie poszukujący doświadczonych pracowników i dający możliwość zatrudnienia w określonych specjalizacjach. Wysokość wynagrodzenia oraz zapewnienie zakwaterowania to zdecydowane atuty tej firmy. Wskazane jednak zostały również obszary wymagające udoskonaleń, takie jak usprawnienie procesu rekrutacji czy dokładniejsze informowanie o warunkach pracy. Mimo to, pracownicy mogą liczyć na przejrzyste warunki zatrudnienia oraz wsparcie przy relokacji.

Opinie Fareon Z Nederland B.V. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w sieci opinii, firma Fareon Z jest postrzegana jako przedsiębiorstwo oferujące możliwości zatrudnienia w różnych specjalizacjach. W opinii pracowników firma ta wykazuje się aktywnym poszukiwaniem doświadczonych kandydatów i otwartością na przyjmowanie nowych osób do zespołu.

Pozytywne aspekty
  • Oferowanie konkurencyjnego wynagrodzenia: Pracownicy wskazują na klarowne przedstawienie wynagrodzenia, w tym podstawę z możliwością nadgodzin.
  • Proaktywne podejście do rekrutacji: Firma wykazuje się otwartością na kontakt z potencjalnymi pracownikami i aktywnie zaprasza do przesyłania aplikacji.
  • Dostępne zakwaterowanie: Pracodawca zapewnia możliwość zakwaterowania w ramach pracy, z konkretizacją kosztów wynajmu i standardu mieszkań.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Fareon Z Nederland B.V.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Opinie o pracodawcach w Wrocławiu