Czy to Twoja firma?

OLYMPUS BUSINESS SERVICES sp. z o.o. opinie i informacje

Wrocław
Olympus Business Services jest solidnie zakorzenioną firmą, z siedzibą we Wrocławiu, która odgrywa znaczącą rolę w branży produkcji sprzętu medycznego. Jako wiodący na świecie producent technologii optycznej i cyfrowej precyzji, dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które są kluczowe w wykrywaniu, zapobieganiu i leczeniu chorób, a także napędzają badania naukowe. Nasza działalność rozpoczęła się w lipcu 2018 roku, a dziś zatrudniamy między 201 a 500 pracowników.

Nasza misja, to czynienie życia ludzi zdrowszym, bezpieczniejszym i bardziej spełnionym, co odzwierciedla nasze zobowiązanie do podnoszenia jakości życia. Działamy na arenie międzynarodowej, jako globalne przedsiębiorstwo, oferując nie tylko produkty, ale także wysokiej jakości usługi dla partnerów Olympus EMEA w zakresie finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, wsparcia sprzedaży i HR.

W Olympus Business Services stawiamy na jakość i innowacyjność, co potwierdzają nagrodzone produkty, którymi poszerzamy horyzonty naukowe i poprawiamy stan zdrowia społeczeństw. Choć nie wymienione są konkretne certyfikaty, nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań najwyższej klasy jest niepodważalne. W naszych działaniach kierujemy się wartościami takimi jak zdrowie, bezpieczeństwo i spełnienie życiowe, co jest fundamentem naszej codziennej pracy i dążeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona partnerów, którym pomagamy w dążeniu do doskonałości.

Opinie pracowników o firmie OLYMPUS BUSINESS SERVICES sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem OLYMPUS BUSINESS SERVICES sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie OLYMPUS BUSINESS SERVICES sp. z o.o. (3)

3.9

Na podstawie 7 ocen z Google.

Edoardo Ferrara Dentice

Edoardo Ferrara Dentice

Co mogę powiedzieć? 😄

Dodano: 4 lata temu

Mariola J.

Mariola J.

Dodano: 4 lata temu

Kamila Borowy

Kamila Borowy

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

OLYMPUS BUSINESS SERVICES Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy OLYMPUS BUSINESS SERVICES Sp. z o.o. wyrażają pozytywne opinie, jednak konkretne komentarze wykraczają poza zakres dostępnych danych. Współpracownicy wspominają o przyjemnych aspektach pracy, choć brak jest szczegółowych uwag. To może być sygnał dla kandydatów do pracy, że firma ta cieszy się ogólnie dobrym wizerunkiem i poszanowaniem zarówno ze strony klientów, jak i pracowników, co sprzyja profesjonalnemu i przyjaznemu środowisku. Potencjalne obszary do poprawy nie zostały wyraźnie zaznaczone, co może oznaczać, że firma stale dąży do doskonalenia i otwarta jest na nowe pomysły oraz inicjatywy swoich pracowników.

Opinie OLYMPUS BUSINESS SERVICES Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w internecie, OLYMPUS BUSINESS SERVICES jest postrzegane jako firma oferująca różnorodne możliwości dla swoich pracowników. Pracownicy wspominają o szeregu pozytywnych aspektów pracy, które przyczyniają się do pozytywnego postrzegania organizacji.

Pozytywne aspekty:

  • Pracownicy wyrażają zadowolenie z opieki, jaką są otoczeni w firmie, a nowi członkowie zespołu są odpowiednio wdrażani w procesy oraz zachęcani do aktywnej integracji.
  • Wspomniana jest także możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, zwłaszcza dla osób wykazujących odpowiednie cechy i chęci do pracy.
  • W opinii niektórych pracowników, atmosfera w dziale rozliczeń i należności jest pozytywna, a ludzie są sympatyczni i otwarci na współpracę.
  • Praca zdalna (w formule hybrydowej) jest doceniana przez pracowników za elastyczność organizacji pracy.

OLYMPUS BUSINESS SERVICES - podsumowanie opinii

Podsumowując, OLYMPUS BUSINESS SERVICES postrzegane jest jako miejsce, które oferuje pracownikom szereg możliwości rozwojowych i dba o integrację zespołów. Niemniej jednak, opinie pracowników sugerują, że istnieją określone obszary, które wymagają ulepszenia, takie jak komunikacja wewnętrzna oraz procesy rekrutacyjne. Firma mogłaby skorzystać na wprowadzeniu skuteczniejszych metod zbierania i wykorzystywania opinii pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: OLYMPUS BUSINESS SERVICES sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Opinie o pracodawcach w Wrocławiu