Dijo Baking Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Dijo Baking Sp. z o.o. opinie i informacje

Wrocław

"Dijo Baking Sp. z o.o." to wiodąca marka w branży spożywczej, która od początku swojej działalności z 2010 roku zbudowała silną pozycję na rynku producentów tortilli w Europie Centralnej i Wschodniej oraz sosów do lodów w Polsce. Nasza siedziba mieści się w Zabrodziu, gdzie zespół ponad 240 wykwalifikowanych specjalistów dba o najwyższą jakość naszych wyrobów, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami, takimi jak HACCP, ISO, IFS, BRC, AIB, SMETA, RSPO. Nasze produkty, w tym tortille, sosy do lodów, dekoracje cukiernicze, owoce w żelu i słone przekąski, cieszą się uznaniem nie tylko na rynku krajowym, ale i na arenie międzynarodowej, zasięgając rynki europejskie oraz azjatyckie. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i imponującemu zapleczu technologicznemu nieustannie inwestujemy w innowacje i jakość. Zdobywca prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2015, "Dijo Baking Sp. z o.o. Wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość produktów, ale również konkurencyjne ceny i elastyczna polityka handlowa, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

3.3

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Magazynier

I have not been contacted yet

Dodano: 2 miesiące temu

Opinie pracowników o firmie Dijo Baking Sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Dijo Baking Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Dijo Baking Sp. z o.o. (4)

2.6

Na podstawie 157 ocen z Google.

Ja Ty

Ja Ty

Normalnie to za 2,5 godziny załadunku nie zostawił bym negatywnego komentarza, ale za arogancję, złośliwość pracowników magazynu, biura i Pana z ochrony to muszę...Mam nadzieję że już tam nie przyjadę😡

Dodano: miesiąc temu

Mietek Mietek

Mietek Mietek

Awizacja na 10:30. Okazało się że dwa auta na tą samą godzinę, wzięli auto które przyjechało po mnie bo on załadunek a ja rozładunek. Czekam 3h i mówią że robią miejsce na magazynie. Porażka. 2 gwiazdki za toaletę i prysznic..

Dodano: 6 miesięcy temu

Мистер 4 euro

Мистер 4 euro

Super, szybki załadunek Zmiana Olka ps Rudy Pozdrawiam 💪🏻

Dodano: tydzień temu

Marcin Nowak

Marcin Nowak

Załadunek dziś ok godz 13:00 szybko sprawnie bez żadnego problemu. Lider Olek ps Rudy gość bezproblemowy, miły widać że nie pracuje tam jak za karę. Ogarnęli mój temat ze swoją ekipą w 15 min. Oby więcej takich firm . Pozdrawiam

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Dijo Baking Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy Dijo Baking Sp. z o.o. wyrażają duże zadowolenie związane z szybkimi działaniami firmy. Do często podkreślanych atutów zaliczają skuteczność i sprawność procesów takich jak załadunek. Wspominane opinie wskazują na pozytywną atmosferę w pracy, co jest sygnałem dla potencjalnych kandydatów o przyjaznym środowisku korporacyjnym. Współpracownicy moi charakteryzują się profesjonalnym podejściem do realizowanych zadań, co widać zwłaszcza w szybkim rozwiązywaniu problemów oraz efektywnym działaniu całego zespołu. Lider zespołu, wyróżniony jako osoba bezproblemowa i miła, zdobywa uznanie zarówno kolegów z pracy, jak i klientów, co może świadczyć o dobrym zarządzaniu i poziomie interpersonalnym pracowników. Chwaleni są za to, że realizują swoje obowiązki z pasją i zaangażowaniem, co bez wątpienia przekłada się na wysoką jakość usług oraz satysfakcję klientów. O takich miejscach pracy możemy powiedzieć, że stanowią one obiecujące środowisko dla nowych, potencjalnych pracowników, którzy pragną się rozwijać i pracować w dynamicznym, ale i przyjaznym zespole. Takie pozytywne opinie mogą być równocześnie obszarem do dalszej pracy nad utrzymaniem i poprawą standardów, aby firma nieustannie rosła w siłę na rynku.

Opinie Dijo Baking Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, Dijo Baking Sp. z o.o. jest postrzeganą jako firma, w której aspekty pracy mogą różnić się w zależności od stanowiska i działu. Z recenzji pracowników możemy dowiedzieć się o różnych doświadczeniach wynikających z codziennej pracy w przedsiębiorstwie.

Pozytywne aspekty
  • Praca w Dijo Baking Sp. z o.o. może być dobrze dostosowana dla osób preferujących stabilne godziny pracy, o ile grafik jest odpowiednio zarządzany.
  • Możliwość negocjacji zarobków podczas rozmowy kwalifikacyjnej, szczególnie dla kandydatów z doświadczeniem.
  • Obecność dodatkowych premii wynagradzających za osiągane wyniki, co może być atrakcyjnym dopełnieniem podstawowego wynagrodzenia.
  • Możliwości awansu wewnętrznego dla pracowników produkcyjnych, w tym możliwość ubiegania się o podwyżki po okresie próbnym.
Dijo Baking Sp. z o.o. - podsumowanie opinii

Podsumowując, Dijo Baking Sp. z o.o. posiada zarówno pozytywne aspekty pracy, takie jak możliwość negocjacji wynagrodzenia, obecność premii wynikowych oraz perspektywy awansu wewnętrznego, jak i obszary wymagające poprawy. Specyficzne wyzwania, takie jak nieelastyczne podejście do planowania grafiku czy potrzeba wzmocnienia kultury organizacyjnej, są wynikami, które mogą wpływać na doświadczenia pracowników. Firma może postrzegać te opinie jako okazję do dalszego rozwoju i budowania pozytywnego środowiska pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Dijo Baking Sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 20.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Dijo Baking Sp. z o.o.

Pełna nazwa
DIJO BAKING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
28 52-351 Zabrodzie
NIP
9131002458
REGON
930467063
KRS
0000650758
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
05.12.2016
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Wrocławiu