Czy to Twoja firma?

Krzysztof Dragosz, DRAG-BUD Usługi ogólnobudowlane praca

Marcówka
Usługi ogólnobudowlane
Krzysztof Dragosz, DRAG-BUD Usługi ogólnobudowlane najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Krzysztof Dragosz, DRAG-BUD Usługi ogólnobudowlane

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Dragosz, DRAG-BUD Usługi ogólnobudowlane

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Krzysztof Dragosz, DRAG-BUD Usługi ogólnobudowlane poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Krzysztof Dragosz, DRAG-BUD Usługi ogólnobudowlane - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    Krzysztof Dragosz, DRAG-BUD Usługi ogólnobudowlane
    • Marcówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Budowa budynków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat c

    • Marcówka

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN